Witamy na stronie DJ-a Maro Marka Walawicza - wodzireja na wesela. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze muzycznej dowolnych imprez. Nasze usługi to nie tylko puszczanie znanych kawałków do tańca, lecz również prowadzenie zabaw okolicznościowych, na przykład oczepin. Szczegóły ustalamy zawsze z parą młodą. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, zawsze modne przerywniki i zabawy, najlepszą muzykę minionych czasów. Goście najchętniej bawią się przy oryginale.

Dj wodzirej

Prowadzimy sklep muzycznych z instrumentami dla początkujących i dla profesjonalistów. W naszym internetowym sklepie można dostać zarówno instrumenty dęte, jak i perkusyjne i strunowe. Dostępne są także wszelkie potrzebne akcesoria oraz sprzęt nagłośnieniowy wysokiej klasy. Współpracujemy z najlepszymi producentami.

instrumenty dęte

Najwyższy czas, aby zaopatrzyć się w eleganckie opakowania ozdobne, które skryją nawet największą niespodziankę. Proponujemy torebki na prezenty sprzedawane hurtowo. Wykonane z wytrzymałego papieru sprawdzą się nawet przy większych produktach. Na dodatek dostępne są w kolorowych, nierzadko zabawnych odsłonach.

Torebki na prezenty