Jeśli od oglądanych produkcji kinowych oczekują Państwo perfekcyjnej jakości dźwięku i głębi efektów to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Hi-Fi Silesia proponuje profesjonalny sprzęt dźwiękowy. Znajdą Państwo u nas urządzenia takich marek jak Bose czy Pioneer. Nasze konstrukcje zachwycają użytkowników perfekcyjnym dopracowaniem każdego podzespołu, a także mnogością dodatkowych funkcji, które oferują.

Salon audio

Nazywam się Radosław Orzeł i pełnię usługi fotografa ślubnego w Warszawie. Uwielbiam swoje zajęcie, ponieważ jestem w nim dobry i zawsze uwieczniam wszystkie najpiękniejsze chwile dla państwa młodych. Zdjęcia robię kompleksowo, od momentu przygotowań, aż po zabawę weselną i sesje plenerowe dla szczęśliwców.

Zdjęcia ślubne Warszawa

Witamy na stronie DJ-a Maro Marka Walawicza - wodzireja na wesela. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze muzycznej dowolnych imprez. Nasze usługi to nie tylko puszczanie znanych kawałków do tańca, lecz również prowadzenie zabaw okolicznościowych, na przykład oczepin. Szczegóły ustalamy zawsze z parą młodą. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, zawsze modne przerywniki i zabawy, najlepszą muzykę minionych czasów. Goście najchętniej bawią się przy oryginale.

Dj wodzirej