Witamy na stronie DJ-a Maro Marka Walawicza - wodzireja na wesela z okolic Słupska. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze muzycznej dowolnych imprez. Nasze usługi to nie tylko puszczanie znanych kawałków do tańca, lecz również prowadzenie zabaw okolicznościowych, na przykład oczepin. Szczegóły ustalamy zawsze z parą młodą. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, zawsze modne przerywniki i zabawy, najlepszą muzykę minionych czasów. Goście najchętniej bawią się przy oryginale.

Dj na wesele Słupsk

Ciąża to najpiękniejszy okres w życiu kobiety, a przeprowadzana przeze mnie w Białymstoku sesja brzuszkowa pozwala na dłużej zachować te ulotne wspomnienia. Ten czas oczekiwania i nadziei zostaje uwieczniony na fotografiach: przyszłe mamy uśmiechają się do obiektywu dzieląc się swym szczęściem, a tatusiowie otaczają opiekuńczym ramieniem swoją rodzinę. Oferta obejmuje zdjęcia wykonywane w plenerze lub w studiu fotograficznym. Jako fotograf pełen pasji z zaangażowaniem doradzam moim klientom w doborze aranżacji zdjęć.

Sesja brzuszkowa Białystok

Jesteś księdzem, siostrą zakonną lub katechetą? Szukasz ciekawych treści religijnych dla swoich uczniów? Odwiedź nasz katolicki sklep internetowy, a znajdziesz wiele propozycji na przeprowadzenie interesujących i angażujących lekcji. Mamy do wyboru wiele filmów, płyt muzycznych, książek, magazynów i kalendarzy.

Katolicki sklep internetowy

Dzień mamy i taty to wyjątkowa okazja do tego, aby obdarować rodzica i udowodnić mu swoją miłość. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszymi pomysłami na prezent na dzień ojca, wśród których znajdują się kubki z ciekawymi nadrukami. Oferujemy możliwość tworzenia kubków na zamówienie dzięki czemu dopasujecie podarek do własnego gustu.

Prezent na dzień ojca

Oferujemy profesjonalny sprzęt, który pomoże Ci rozwijać Twój muzyczny talent. Interesują Cię nowe instrumenty? Sklep online ma markowe organy, pianina, keyboardy oraz nowoczesne akcesoria i syntezatory. Ponadto na stronie znajdziesz praktyczne porady, a w razie potrzeby zamienimy i wycenimy Twój sprzęt!

Instrumenty sklep online

W sprzedaży dostępna jest nowa pozycja mówiąca o rozwoju osobistym - Vadim Zeland "Kapłanka Tafti". Książka dotyka kwestii losu, wolnej woli i ścieżki życiowej. Opowiada o tym, w jaki sposób działa świat, a co więcej, jak mieć wpływ na otaczającą rzeczywistość. Ponadto mówi o rzeczach, na które nie mamy wpływu.

Vadim Zeland Kapłanka Tafti

Marzysz o wyjątkowym wydarzeniu na którym wszystko będzie dopięte na ostatni guzik? Istotna jest również oprawa muzyczna imprez. Jeśli planujesz swój ślub czy inną ważną uroczystość, z przyjemnością zagram Tobie i Twoim Gościom na harfie. Na co dzień pracuję w Poznaniu i to tutaj również gram koncerty.

Oprawa muzyczna imprez Poznań