Oryginalne i efektowne systemy wystawiennicze przygotowane przez naszą firmę zagwarantują Państwu niezwykłą popularność podczas branżowych targów. Optimo Expo System dzięki swoim innowacyjnym pomysłom zyskuje dużą popularność wśród klientów prezentujących różne branże. Dzięki nam będą się Państwo mogli skutecznie wyróżnić na hali.

Systemy wystawiennicze

Produkujemy torby bawełniane, które są nie tylko doskonałą formą promocji, ale także funkcjonalnym dodatkiem. Wykorzystujemy wysokiej klasy rozwiązania, które bez wątpienia spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Działamy szybko, sprawnie i całkowicie profesjonalnie, by zrealizować potrzeby nabywców. Skorzystaj z najlepszej oferty na torby reklamowe - jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy Twoich oczekiwań. Więcej informacji na temat naszej propozycji w tym zakresie znajdziesz na stronie internetowej.

Torby bawełniane

Najwyższa jakość nadruków, realizacje na papierach o wybranej gramaturze (przede wszystkim kredowych), małe i wielkie formaty oraz możliwości nakładów - drukarnia cyfrowa Paperplane zaprasza do składania zamówień. Przyjmujemy te na wizytówki, kalendarze, katalogi, ulotki, plakaty, identyfikatory i wiele innych.

Plakaty Warszawa

Witaj w firmie poligraficznej A.R.P. Oferujemy wszechstronne i pomysłowe gadżety marketingowe dostosowane do wymagań współczesnych Klientów. Oferujemy długopisy metalowe z grawerem dowolnym. Taki pomysłowy upominek z pewnością przypadnie do gustu Twoim klientom. Zapakowany w ładne etui będzie efektownym podziękowaniem za współpracę bądź dokonane zakupy. Polecamy również szereg innych pomysłów - notesy, kalendarze, wizytówki, dodatki na biurko itp. Atrakcyjne ceny i szeroki wybór projektów dla Ciebie.

Długopisy z grawerem

Oferujemy atrakcyjną, doskonale widoczną formę reklamy produktu, usługi lub marki podczas różnego rodzaju targów, wystaw, festynów czy wydarzeń sportowych. Specjalizujemy się w produkcji trwałych i wytrzymałych bram pneumatycznych. Korzystamy z najwyższej jakości tworzyw oraz nici, co zapewnia odporność przed promieniowaniem i wpływem warunków atmosferycznych.

Bramy pneumatyczne

Działamy w branży reklamowej od 2004 roku. Zajmujemy się nie tylko doradztwem strategicznym w sprawach przetargów, ale w zakres nasz usług wchodzi także monitoring mediów. Oferujemy również profesjonalny audyt zarówno w prasie drukowanej, radiu, telewizji, jak i w Internecie. Ponadto, pomożemy Ci w optymalizacji kampanii reklamowych offline i online.

Monitoring mediów

Jednym z wielu produktów dostępnych w naszej ofercie są broszury. Poznań oblężony jest firmami chcącymi się reklamować. My oferujemy dla nich broszury, foldery oraz wiele innych artykułów reklamowych. Jako drukarnia z doświadczeniem, doskonale wiemy jak należy drukować broszury czy foldery. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Profesjonalne broszury, katalogi czy kalendarze wykonujemy już od wielu lat. Gwarancja jakości oraz niskich cen to nasze główne atuty.

broszury

Aby wyróżnić swój sklep i swoją firmę spośród czasami dziesiątek, a nawet setek innych na swojej ulicy, koniecznie należy poszukać unikalnego, spersonalizowanego rozwiązania. Pylony cenowe skutecznie przyciągają wzrok przechodniów, a jednocześnie pozwalają przekazać informacje o aktualnej promocji czy godzinach pracy.

pylony cenowe

Szukasz pracy na Pomorzu? Interesowałoby Cię stanowisko w firmie działającej w branży energetycznej? Aplikuj do Grupy GPEC. Zarobki na satysfakcjonującym poziomie, uzupełnione o szereg świadczeń dodatkowych i różne ścieżki kariery z szerokimi możliwościami rozwoju zawodowego to atrakcyjna oferta, którą warto rozważyć!

GPEC

Udostępniamy urządzenia, które idealnie sprawdzą się w przestrzeni takiej jak supermarket czy biuro. Ekrany dotykowe na wynajem są świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy nie chcą bądź nie mogą zatrudnić kogoś do pracy w punkcie informacyjnym. Ponadto, możemy je wyposażyć w dodatkowe urządzenia takie jak skaner, drukarka czy czytnik kodów kreskowych bądź QR, dzięki czemu Twoi klienci załatwią więcej spraw w sposób bezobsługowy.

ekrany dotykowe wynajem

Jeśli zastanawiasz się, jak w tani, prosty i skuteczny sposób wypromować produkt bądź usługę Twojej firmy, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz w niej między innymi długopisy reklamowe dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, wyposażone w automatyczny mechanizm wciskany - metalowe lub plastikowe. Wykonujemy na nich dowolny nadruk, może to być na przykład logo firmy, ciekawa grafika, dane adresowe itp. Zapewniamy bardzo korzystne warunki handlowe oraz profesjonalną i szybką realizację zamówienia.

Długopisy reklamowe