Jednym z wielu produktów dostępnych w naszej ofercie są broszury. Poznań oblężony jest firmami chcącymi się reklamować. My oferujemy dla nich broszury, foldery oraz wiele innych artykułów reklamowych. Jako drukarnia z doświadczeniem, doskonale wiemy jak należy drukować broszury czy foldery. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Profesjonalne broszury reklamowe, katalogi czy kalendarze wykonujemy już od wielu lat. Gwarancja jakości oraz niskich cen to nasze główne atuty.

Broszury reklamowe

Aby wyróżnić swój sklep i swoją firmę spośród czasami dziesiątek, a nawet setek innych na swojej ulicy, koniecznie należy poszukać unikalnego, spersonalizowanego rozwiązania. Pylony cenowe skutecznie przyciągają wzrok przechodniów, a jednocześnie pozwalają przekazać informacje o aktualnej promocji czy godzinach pracy.

pylony cenowe

Jeśli szukasz ciekawego pudełka na alkohol, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej między innymi opakowania na jedną lub kilka butelek, ale również kartonowe wkładki. Doskonale sprawdzą się do włożenia butelki wina oraz dwóch kieliszków. Używając ich stworzysz niepowtarzalny i elegancki podarunek.

Pudełka na alkohol

Zapraszamy właścicieli firm i przedsiębiorców do wzięcia udziału w szkoleniach i analizach marketingowych. Audyt social media to szczegółowy wykaz popełnianych na portalach społecznościowych błędów w promocji, jak i propozycje skutecznych strategii, które marka może wdrążyć. Zajmujemy się również projektowaniem graficznym i copywritingiem.

Audyt social media

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje wykonanie spersonalizowanych, ekologicznych gadżetów. Torba bawełniana z logo Twojej firmy to świetny pomysł na upominek na przykład z okazji konferencji lub biznesowej wizyty, a jednocześnie może być ciekawym sposobem na reklamę. Szyjemy na miejscu z trwałych materiałów, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość produktów.

torba bawełniana z logo

Przedsiębiorstwo zajmuje się tworzeniem treści audiowizualnych. Jest zaangażowane w każdy etap procesu, począwszy od pisania scenariuszy, przez realizację, aż do końcowego montażu. Dom produkcyjny w Warszawie realizuje różne materiały, w tym spoty reklamowe i filmy szkoleniowe. Działalność firmy obejmuje również przygotowywanie animacji 2D i 3D. Oprócz realizacji materiałów audiowizualnych, przedsiębiorstwo prowadzi szkolenia medialne.

dom produkcyjny Warszawa

Jedną z usług oferowanych przez naszą agencję jest projektowanie folderów reklamowych dla marek z różnych sektorów i branż. Niezależnie od tego, co sprzedajesz, u nas możesz zrealizować najbardziej śmiałe pomysły. Zawsze otrzymasz najwyższej jakości papier, doskonale dopracowane zdjęcia oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Projektowanie folderów reklamowych

Przed obroną pracy dyplomowej należy wydrukować ją w kilku wymaganych przez uczelnię egzemplarzach i stosownie oprawić. Najtańsze ksero w Bydgoszczy oferuje nasza firma poligraficzna. Wykonujemy druk, oprawę, odbitki, skanowanie, produkcję plakatów wielkoformatowych, a także pieczątek. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Ksero cena

W dzisiejszych czasach promować swoje przedsiębiorstwo można na bardzo wiele kreatywnych sposobów. Jednym z nich z pewnością jest druk na kopertach. W zakresie działalności firmy Coperteo wykonamy dla Państwa profesjonalne ozdoby graficzne, które nadadzą Waszej korespondencji wyjątkowego wyrazu i charakteru. Niezależnie od charakteru Waszego zamówienia zrealizujemy zarówno logo, dowolny obrazek czy napis. Obsługujemy m.in. korespondencję C4, C5 czy C6. Naszą siedzibę znajdziecie Państwo w Zabierzowie.

Druk na kopertach

Szukasz dobrej reklamy dla swojej nowej firmy? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferujemy kasetony jednostronne, które doskonale sprawdzą się jako oznaczenie Twojej restauracji, kawiarni, sklepu czy też innego punktu usługowego. Stworzymy projekt, który spełni wszystkie Twoje wymagania!

Kasetony jednostronne

Jako firma produkująca naklejki i nalepki na opakowania mamy Ci do zaoferowania kilka rozwiązań. Jednym z nich są etykiety samoprzylepne na folii, które świetnie nadają się do oznaczania różnych towarów. Artykuły tego typu odznaczają się również doskonałą jakością i wytrzymałością. Nalepki są przez nas drukowane nowoczesną metodą, a następnie utrwalane w lampie UV.

Etykiety samoprzylepne na folii

Aktywność fizyczna musi zostać nagrodzona! Dyplom dla sportowca to dopełnienie medalu, pucharu lub po prostu pamiątka po udziale w zawodach. Będzie przypominać o być może przełomowym starcie. Kolorowe wydruki zwłaszcza dla najmłodszych mogą stać się świetną motywacją do treningów i pracy nad zdrowiem fizycznym.

dyplom dla sportowca