Jednym z wielu produktów dostępnych w naszej ofercie są broszury. Poznań oblężony jest firmami chcącymi się reklamować. My oferujemy dla nich broszury, foldery oraz wiele innych artykułów reklamowych. Jako drukarnia z doświadczeniem, doskonale wiemy jak należy drukować broszury czy foldery. Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług. Profesjonalne broszury, katalogi czy kalendarze wykonujemy już od wielu lat. Gwarancja jakości oraz niskich cen to nasze główne atuty.

broszury

Aby wyróżnić swój sklep i swoją firmę spośród czasami dziesiątek, a nawet setek innych na swojej ulicy, koniecznie należy poszukać unikalnego, spersonalizowanego rozwiązania. Pylony cenowe skutecznie przyciągają wzrok przechodniów, a jednocześnie pozwalają przekazać informacje o aktualnej promocji czy godzinach pracy.

pylony cenowe

Jeśli szukasz ciekawego pudełka na alkohol, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej między innymi opakowania na jedną lub kilka butelek, ale również kartonowe wkładki. Doskonale sprawdzą się do włożenia butelki wina oraz dwóch kieliszków. Używając ich stworzysz niepowtarzalny i elegancki podarunek.

Pudełka na alkohol

Co wyróżnia ofertę Canavas od innych drukarni wielkoformatowych? Przede wszystkim jakość! Jesteśmy nastawieni na działania, których efekt jest widzialny, atrakcyjny i niepowtarzalny. Dlatego też oferując druk UV, na szkle, czy podejmując się druku banerów jak również reklam wielkoformatowych, wykorzystujemy druk solventowy - o wiele bardziej skuteczny od cyfrowego.

Druk uv na szkle

Chcesz skutecznie wzmocnić wizerunek Twojej firmy? Z pewnością pomogą Ci w tym profesjonalne zabudowy targowe i akcesoria reklamowe takie jak np. stoiska wystawiennicze, Roll-Upy, ścianki pop up i wiele innych. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów, potwierdzoną uznaniem mnóstwa klientów zadowolonych z oferowanych przez nas rozwiązań. Przekonaj się sam, odwiedzając nas w siedzibie firmy lub wchodząc na naszą stronę w Internecie. Serdecznie zapraszamy! Zrobimy wszystko, by zapewnić Ci doskonałą formę promocji.

Stoiska wystawiennicze

Zapraszamy właścicieli firm i przedsiębiorców do wzięcia udziału w szkoleniach i analizach marketingowych. Audyt social media to szczegółowy wykaz popełnianych na portalach społecznościowych błędów w promocji, jak i propozycje skutecznych strategii, które marka może wdrążyć. Zajmujemy się również projektowaniem graficznym i copywritingiem.

Audyt social media

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje wykonanie spersonalizowanych, ekologicznych gadżetów. Torba bawełniana z logo Twojej firmy to świetny pomysł na upominek na przykład z okazji konferencji lub biznesowej wizyty, a jednocześnie może być ciekawym sposobem na reklamę. Szyjemy na miejscu z trwałych materiałów, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość produktów.

torba bawełniana z logo

Przedsiębiorstwo zajmuje się tworzeniem treści audiowizualnych. Jest zaangażowane w każdy etap procesu, począwszy od pisania scenariuszy, przez realizację, aż do końcowego montażu. Dom produkcyjny w Warszawie realizuje różne materiały, w tym spoty reklamowe i filmy szkoleniowe. Działalność firmy obejmuje również przygotowywanie animacji 2D i 3D. Oprócz realizacji materiałów audiowizualnych, przedsiębiorstwo prowadzi szkolenia medialne.

dom produkcyjny Warszawa