Przygotowaliśmy kompleksową ofertę doradczą oraz pomocy dla naszych gości. Prowadzimy usługi rehabilitacji i turnusów nad morzem. Zapraszamy do spędzenia wyjątkowego czasu nad morzem we Władysławowie. Nasza profesjonalna kadra zadba o Państwa komfort i zdrowie, które cenimy ponad wszystko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Naszym celem jest zapewnienie każdemu z naszych Gości możliwości skorzystania z najbardziej komfortowych ofert noclegowych. Hotel Tajty w Giżycku jest umiejscowiony w malowniczym rejonie naszego kraju, zapewniającym możliwość wypoczynku w krainie jezior. Każdy z naszych Gości będzie mógł cieszyć się fantastycznymi pokojami, możliwością skorzystania z regionalnej kuchni, a także dostępem do fantastycznych atrakcji turystycznych, takich jak skałki wspinaczkowe, plaże, porty jachtowe i wiele innych.

Hotel w Giżycku

Zajmujemy się organizacją wycieczek krajoznawczych na terenie Krakowa. Oferujemy między innymi rejsy turystyczne po Wiśle oraz oryginalne imprezy okolicznościowe na statkach. Mamy także ofertę dla szkół, która obejmuje zniżki dla uczniów oraz zwiedzanie byłej stolicy Polski od strony jej najdłuższej rzeki.

rejsy turystyczne Kraków

Chcesz spędzić niezapomniane chwile w komfortowych warunkach? Hotel Pałac Jugowice zaprasza! Oferujemy komfortowe pokoje, a także inne atrakcje, jak np. niezwykły posiłek w restauracji lub regenerujący pobyt w hotelowym SPA. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej hotelu, gdzie zamieściliśmy więcej informacji na temat naszej wspaniałej oferty.

Hotel Pałac

Jeśli interesuje Państwa wynajem miejsca noclegowego w Świnoujściu, to oferujemy Państwu bogaty wybór kwater do wynajęcia, w tym luksusowe apartamenty Jantar. Świnoujście to miasto, w którym nie będą się Państwo nudzić. W oferowanych przez nas apartamentach w Świnoujściu z pewnością poczują się Państwo jak w domu.

Apartamenty Jantar

Odpowiedzią na złożone potrzeby pasjonatów dwóch kółek są liczne akcesoria od producentów. Kiedy masz dziecko, z pewnością myślisz o niezbędnej dla jednośladu części, jaką jest fotelik rowerowy na bagażnik. Tak montowany, jest łatwy także w demontażu, mocuje się go praktycznie "na klik" i jest bardzo wytrzymały.

Fotelik rowerowy na bagażnik

Jeżeli zależy Ci na tym, aby skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów, to koniecznie powinieneś skorzystać ze sposobów, które pozwolą Ci na zmianę trybu życia. Ośrodek Rekreacyjny AGA oferuje odchudzanie nad morzem, które jest nastawione na osiągnięcie najlepszych rezultatów. Zapewniamy nie tylko odpowiednio zbilansowane posiłki, ale także stałą opiekę dietetyka. Co więcej, będziecie mogli skorzystać z najlepszych planów treningowych, które umożliwią Wam wdrożenie odpowiedniej dawki ruchu.

Odchudzanie nad morzem

Bałtyk co roku kusi swoimi urokami i daje możliwość polskim turystom na wspaniały wypoczynek. W związku z tym zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty pokojów gościnnych, apartamentów i domków letniskowych Angela. Organizujemy wymarzone wakacje nad morzem z dziećmi, podczas których zrelaksują się zarówno dorośli, jak również ich pociechy. Zapewniamy dostęp do licznych atrakcji, dzięki którym każda pociecha spędzi czas na rozrywce, a dorośli pozwolą sobie na wspólną zabawę.

Wakacje nad morzem z dziećmi

W sklepie można nabyć sprzęt pomocny podczas długich, pieszych wycieczek. Oferujemy między innymi kijki trekkingowe, które stanowią wsparcie dla kręgosłupa i pozwalają przemierzać wiele długich kilometrów. Produkt ma wbudowane amortyzatory, aby chronić układ kostny przed niepotrzebnymi wstrząsami. Wygodne uchwyty zapobiegają poceniu się dłoni.

Kijki trekkingowe