Witamy w gabinecie specjalistycznym doktor Moniki Bomersbach - ginekologa w Krakowie. Zajmujemy się również położnictwem, endokrynologią, ginekologią dziecięcą. Oferujemy pełen zakres badań, w tym USG piersi, które należy regularnie wykonywać już od 25. roku życia. Nie jest to to samo co mammografia. Te dwa badania uzupełniają się i dają pełny ogląd na zdrowie gruczołów piersiowych. Prowadzimy ciąże, oferujemy konsultacje w dziedzinie antykoncepcji i wizyty profilaktyczne. Zapraszamy pacjentki z różnymi dolegliwościami.

Ginekolog

W gabinetach Neocard ze Szczecina wykonuje się ultrasonograficzne badania diagnostyczne. Mówimy tutaj o USG jamy brzusznej, tętnic szyjnych (metoda Dopplera) oraz tarczycy. Oprócz tego świadczymy badania elektrokardiograficzne, echo serca oraz próby wysiłkowe. Lokalizacja placówki znajduje się na stronie internetowej.

Usg Szczecin

Różnego rodzaju pokarmy czy napoje, które spożywamy, a także inne niezdrowe czynniki, jak na przykład substancje smoliste i dym tytoniowy, powodują, iż nasz uśmiech traci swoje naturalne walory. Klinika Medykus proponuje wybielanie zębów. Warszawa jest siedzibą naszego ośrodka, który znajduje się w dzielnicy Wesoła. Należy zaznaczyć, iż jest to złożony i długotrwały proces leczenia, który niesie za sobą konieczność kilku, a w niektórych przypadkach nawet kilkunastu wizyt w gabinecie. Jego skuteczność jest związana z przestrzeganiem zaleceń lekarza prowadzącego.

Leczenie kanałowe Warszawa

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, w który o zdrowie Państwa zębów zadba kompleksowo nasz profesjonalny i doświadczony dentysta. Bielsko Bieło to miasto, w którym znajduje się jego gabinet. Świadczy on w nim następujące usługi: implantologia, endodoncja i wiele innych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług dentysty z Krakowa.

Dentysta bielsko

Alkoholizm, narkomania, lekomania, hazard. Dziś tak niewiele trzeba, aby popaść w szpony nałogu. Niezależnie od tego, po jaką używkę lub czynność sięga człowiek, aby wprowadzić się w stan euforii jedno jest niezmienne. Uzależnienie jest chorobą, z którą trzeba walczyć. Ośrodek odwykowy Lewin w Wiśle prowadzi stacjonarną terapię uzależnień. Możesz przyjechać do nas na kilka tygodni, aby definitywnie zamknąć za sobą przeszłość. Poznasz tutaj doskonałych terapeutów i ludzi podobnych do siebie. Przekonaj się, że dasz radę.

Ośrodek odwykowy

Witamy na stronach sklepu ze zdrową żywnością Biocomplete. Oferujemy szereg sprawdzonych produktów dla zdrowia i urody, między innymi stewię, naturalną witaminę C oraz preparat spirulina. Ten ostatni to sprawdzona alternatywa dla produktów białkowych pozyskiwanych z mleka krowiego. Kapsułki kompleksowo uzupełniają niedobory białka, a także witamin z grupy B w codziennej diecie. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie Państwo na nasze strony. Oferujemy fachowe doradztwo i informacje na temat naszych produktów.

Spirulina sklep

Przedstawiamy zabieg zamykania naczynek w Warszawie w gabinecie urody Instytut Estetyczny. Laser diodowy wnika w otwarte żyłki i powoduje ich zasklepienie oraz odparowanie nagromadzonej w nich krwi. Nieestetyczny pajączek znika dosłownie w mgnieniu oka. Polecamy na twarz, ale również na dekolt i nogi.

Botox Warszawa

Przedstawiamy szeroki wybór obuwia, które świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu przez osoby z nadwagą lub haluksami, a także z problemami naczyniowymi. To buty medyczne ze sklepu Zdrowotny Sklep, których specjalistyczne wyprofilowanie i wygodna podeszwa nie tracą swoich właściwości nawet z biegiem czasu.

Buty medyczne

Oferujemy kompleksowe wyposażenie ambulansów, punktów pierwszej pomocy oraz szpitali. W asortymencie sklepu RMB System s.c. znajdą Państwo między innymi przenośny kapnograf, który służy do pomiaru stężenia dwutlenku węgla w wydychanym przez pacjenta powietrzu, niezbędny do pracy anestezjologicznej. Przydaje się również w salach zabiegowych do monitorowania stanu chorego, a także stanowi uzupełnienie urządzeń znieczulających. Prowadzimy fachowe doradztwo oraz opisujemy działanie sprzedawanych przez nas urządzeń.

Kapnograf