Witamy w gabinecie specjalistycznym doktor Moniki Bomersbach - ginekologa w Krakowie. Zajmujemy się również położnictwem, endokrynologią, ginekologią dziecięcą. Oferujemy pełen zakres badań, w tym USG piersi, które należy regularnie wykonywać już od 25. roku życia. Nie jest to to samo co mammografia. Te dwa badania uzupełniają się i dają pełny ogląd na zdrowie gruczołów piersiowych. Prowadzimy ciąże, oferujemy konsultacje w dziedzinie antykoncepcji i wizyty profilaktyczne. Zapraszamy pacjentki z różnymi dolegliwościami.

Ginekolog

W gabinetach Neocard ze Szczecina wykonuje się ultrasonograficzne badania diagnostyczne. Mówimy tutaj o USG jamy brzusznej, tętnic szyjnych (metoda Dopplera) oraz tarczycy. Oprócz tego świadczymy badania elektrokardiograficzne, echo serca oraz próby wysiłkowe. Lokalizacja placówki znajduje się na stronie internetowej.

usg jamy brzusznej

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, w który o zdrowie Państwa zębów zadba kompleksowo nasz profesjonalny i doświadczony dentysta. Bielsko Bieło to miasto, w którym znajduje się jego gabinet. Świadczy on w nim następujące usługi: implantologia, endodoncja i wiele innych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług dentysty z Krakowa.

Dentysta bielsko

Ultrasonograf jest urządzeniem działającym w oparciu o fale akustyczne o wysokiej częstotliwości, dzięki którym możliwe jest wizualne przedstawienie nawet najmniejszych zmian narządów wewnętrznych. Diagnostyka USG jest całkowicie nieinwazyjna i może być przeprowadzana wielokrotnie, także w celach profilaktycznych.

diagnostyka usg

Za regenerację tkanek i komórek w naszym organizmie w dużej mierze odpowiedzialne są hormony. Ich nadprodukcja lub też produkowanie w niewystarczających ilościach może powodować poważne problemy zdrowotne. Jednym z nich jest łysienie telogenowe, które wynika z faktu, iż znaczna ilość włosów znajduje się w fazie spoczynku, a organizm nie jest w stanie w ich miejsce wytworzyć nowych i zdrowych. Hair Medica to portal internetowy dla wszystkich osób, które mają problemy z utrzymaniem fryzury na odpowiednim poziomie.

Łysienie telogenowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na okulary progresywne. Są to elementy przygotowane z najwyższą dbałością o detale i jakość. Zapewniamy, że będą Państwo w pełni zadowoleni z wytrzymałości i funkcjonalności naszych produktów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów.

Okulary progresywne

W naszej placówce w Białymstoku zajmujemy się kompleksową opieką pacjentów z różnymi rodzajami przypadłości. W ramach konsultacji w poradni oraz w związku z występującymi objawami kardiolog może zlecić wykonanie dodatkowych badań m.in. EKG lub echo serca, które w znacznym stopniu ułatwią leczenie występujących dolegliwości.

kardiolog Białystok

W placówce oferowane są zajęcia umożliwiające poprawę sprawności i samodzielności u najmłodszych. Prowadzona przez mgr Agnieszkę Stepańczuk rehabilitacja dziecięca ma za zadanie częściowo lub całkowicie wyeliminować problemy zdrowotne, a także zadbać o prawidłowe funkcjonowanie i zdrowy rozwój malucha.

rehabilitacja dziecięca

Tylko w naszym asortymencie znajdują się najlepsze materace gimnastyczne składane, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Proponujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach i różnorodnych wariantach. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej!

Materac gimnastyczny składany

Okresowe przeglądy, zabiegi profilaktyczne czy protetyka to główne dziedziny, którymi zajmuje się klinika stomatologiczna. Dokonujemy także higienizacji, w tym piaskowania, skalingu czy fluoryzacji. Przyjmujemy zarówno dzieci, jak i dorosłych pacjentów. Mamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, a zapisy na wizyty odbywają się drogą telefoniczną.

Klinika stomatologiczna

Organizujemy turnusy lecznicze dla pacjentek po zabiegach onkologicznych. Rehabilitacja kobiet po mastektomii w sanatorium trwa 14 dni, ale jest możliwość przedłużenia pobytu. Po wykluczeniu przeciwwskazań, w trakcie trwania programu uczestniczki biorą udział w różnych aktywnościach - gimnastyce, masażach oraz fizykoterapii.

Rehabilitacja kobiet po mastektomii

Pomagamy wyposażać salony kosmetyczne, gabinety medycyny estetycznej i inne placówki urodowe. W tej kategorii znajdziecie produkty dla jednej z nich! Wata fryzjerska sprzedawana jest u nas w opakowaniu 1 kg. Składa się z 20% bawełny i 80% z wiskozy. Jest niezwykle chłonna, bezpieczna i higieniczna. Idealna do zabiegów koloryzacji.

Wata fryzjerska

Klinika jest czynna w dni robocze w godzinach 8.30-20.30, a w soboty według zapisów telefonicznych. Zlokalizowana jest w Warszawie. Do świadczonych usług należy leczenie kanałowe. Polega na usuwaniu przez lekarze dentystę endodontę szkodliwych bakterii z korzenia zęba, które mogą wywoływać stan zapalny.

Leczenie kanałowe Warszawa

W przypadku niektórych pacjentów lekarz prowadzący może zalecić korzystanie ze specjalistycznych aparatów w warunkach domowych. Nasza oferta obejmuje wynajem urządzeń medycznych, takich jak np. koncentrator tlenu. Choć mobilna wypożyczalnia mieści się we Wrocławiu - obsługujemy także okoliczne miejscowości.

Koncentrator tlenu wypożyczalnia Wrocław

Już dziś sprawcie, by wasza cera była młoda, zadbana, a przede wszystkim zdrowa. Zajrzyjcie na stronę internetową firmy Apteka Studencka, gdzie znajdziecie bogaty asortyment kosmetyków, które przydadzą wam się w zarówno codziennej, jak i okazjonalnej pielęgnacji. To właśnie tam zakupicie kremy oraz olejki do opalania, najróżniejsze balsamy ujędrniające, a także wiele innych produktów, dzięki którym będziecie się czuć na plaży piękne i zgrabne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.

Olejki do opalania

Jesteśmy firmą, oferującą profesjonalny sprzęt do gabinetów masażu oraz innych salonów, w których można zatroszczyć się o skórę czy włosy. Nasze akcesoria kosmetyczne to między innymi szczotki do masażu, ręcznie robione mydelniczki, gumki jedwabne i opaski kosmetyczne. Proponujemy stałą współpracę ze specjalistami w dziedzinie pielęgnacji i dbania o urodę.

Akcesoria kosmetyczne

Szukasz ziół do przygotowywania naparu? W naszym sklepie dostępny jest ostrożeń warzywny. Lubi gleby o dużej wilgotności. Zazwyczaj rośnie w pobliżu lasów, polan oraz pastwisk. Po ugotowaniu stacje się rośliną jadalną i może wykazywać właściwości odżywcze. Zapoznaj się z aktualną ceną i wagą opakowań.

Ostrożeń warzywny

Nasz ośrodek znajduje się w malowniczych Bieszczadach, gdzie osoby zmagające się z uzależnieniem mogą odciąć się od szkodliwych bodźców i rozpocząć terapię odwykową. Leczenie alkoholizmu to niełatwa droga, którą zespół naszych doświadczonych terapeutów pomoże Ci przejść, byś mógł rozpocząć nowe życie w trzeźwości.

Leczenie alkoholizmu

Wszystkie osoby, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez naszą firmę. Proponujemy Państwu catering dietetyczny z dowozem w Łodzi. składający się z pełnowartościowych i smacznych posiłków. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego menu.

Catering dietetyczny Łódź

Wykonywana w naszej klinice w Warszawie gastroskopia to badanie, które pozwala lekarzowi obejrzeć wnętrze przełyku, żołądka oraz górną część dwunastnicy. Do wykonania badania wykorzystuje się instrument zwany gastroskopem, który jest cienką, elastyczną rurką wyposażoną w źródło światła i kamerę na końcu. Gastroskop jest wprowadzany przez usta i przełyk pacjenta.

Gastroskopia Warszawa