Witamy w gabinecie specjalistycznym doktor Moniki Bomersbach - ginekologa w Krakowie. Zajmujemy się również położnictwem, endokrynologią, ginekologią dziecięcą. Oferujemy pełen zakres badań, w tym USG piersi, które należy regularnie wykonywać już od 25. roku życia. Nie jest to to samo co mammografia. Te dwa badania uzupełniają się i dają pełny ogląd na zdrowie gruczołów piersiowych. Prowadzimy ciąże, oferujemy konsultacje w dziedzinie antykoncepcji i wizyty profilaktyczne. Zapraszamy pacjentki z różnymi dolegliwościami.

Ginekolog

W gabinetach Neocard ze Szczecina wykonuje się ultrasonograficzne badania diagnostyczne. Mówimy tutaj o USG jamy brzusznej, tętnic szyjnych (metoda Dopplera) oraz tarczycy. Oprócz tego świadczymy badania elektrokardiograficzne, echo serca oraz próby wysiłkowe. Lokalizacja placówki znajduje się na stronie internetowej.

usg jamy brzusznej

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, w który o zdrowie Państwa zębów zadba kompleksowo nasz profesjonalny i doświadczony dentysta. Bielsko Bieło to miasto, w którym znajduje się jego gabinet. Świadczy on w nim następujące usługi: implantologia, endodoncja i wiele innych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług dentysty z Krakowa.

Dentysta bielsko

Jednym z zadań kadry prywatnego ośrodka odwykowego Lewin jest leczenie alkoholizmu. Pracujący w klinice lekarze i psychoterapeuci świadczą pomoc uzależnionym od spożycia napojów wyskokowych, która obejmuje zarówno detoksykację organizmu, jak również indywidualne oraz grupowe spotkania z psychologiem. Oferta placówki kierowana jest jednak nie tylko do osób, które nie kontrolują spożywania wysokoprocentowych trunków, lecz także do współuzależnionych oraz dzieci i dorosłych z syndromem DDA. Terapia odbywa się w Wiśle, w Beskidach.

Leczenie alkoholizmu

Jedną z metod, która wykorzystuje promieniowanie rentgenowskie, jest tomograf komputerowy, który wykonywany jest także w ośrodkach medycznych w Szczecinku. To badanie, które pozwala na zdiagnozowanie wielu chorób związanych z narządami wewnętrznymi człowieka, choć posiada pewne ograniczenia, w tym chociażby nie powinno być stosowane wobec osób z niewydolnością nerek.

Tomograf Szczecinek

Ultrasonograf jest urządzeniem działającym w oparciu o fale akustyczne o wysokiej częstotliwości, dzięki którym możliwe jest wizualne przedstawienie nawet najmniejszych zmian narządów wewnętrznych. Diagnostyka USG jest całkowicie nieinwazyjna i może być przeprowadzana wielokrotnie, także w celach profilaktycznych.

diagnostyka usg

Za regenerację tkanek i komórek w naszym organizmie w dużej mierze odpowiedzialne są hormony. Ich nadprodukcja lub też produkowanie w niewystarczających ilościach może powodować poważne problemy zdrowotne. Jednym z nich jest łysienie telogenowe, które wynika z faktu, iż znaczna ilość włosów znajduje się w fazie spoczynku, a organizm nie jest w stanie w ich miejsce wytworzyć nowych i zdrowych. Hair Medica to portal internetowy dla wszystkich osób, które mają problemy z utrzymaniem fryzury na odpowiednim poziomie.

Łysienie telogenowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na okulary progresywne. Są to elementy przygotowane z najwyższą dbałością o detale i jakość. Zapewniamy, że będą Państwo w pełni zadowoleni z wytrzymałości i funkcjonalności naszych produktów. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu poznania szczegółów.

Okulary progresywne

Jednym z często występujących problemów wśród pacjentów szpitalnych jest bezdech senny. Polecamy Państwu najwyższej jakości aparaty CPAP oraz maski do leczenia zaburzeń oddychania dzięki którym można wyeliminować problem i przywrócić pacjentowi pełną władzę nad swoim oddechem. Zapewniamy wyroby nowoczesne, najwyższej światowej jakości.

Maski do leczenia zaburzeń oddychania

W naszej placówce w Białymstoku zajmujemy się kompleksową opieką pacjentów z różnymi rodzajami przypadłości. W ramach konsultacji w poradni oraz w związku z występującymi objawami kardiolog może zlecić wykonanie dodatkowych badań m.in. EKG lub echo serca, które w znacznym stopniu ułatwią leczenie występujących dolegliwości.

kardiolog Białystok

W placówce oferowane są zajęcia umożliwiające poprawę sprawności i samodzielności u najmłodszych. Prowadzona przez mgr Agnieszkę Stepańczuk rehabilitacja dziecięca ma za zadanie częściowo lub całkowicie wyeliminować problemy zdrowotne, a także zadbać o prawidłowe funkcjonowanie i zdrowy rozwój malucha.

rehabilitacja dziecięca

Tylko w naszym asortymencie znajdują się najlepsze materace gimnastyczne składane, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Proponujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach i różnorodnych wariantach. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej!

Materac gimnastyczny składany

Okresowe przeglądy, zabiegi profilaktyczne czy protetyka to główne dziedziny, którymi zajmuje się klinika stomatologiczna. Dokonujemy także higienizacji, w tym piaskowania, skalingu czy fluoryzacji. Przyjmujemy zarówno dzieci, jak i dorosłych pacjentów. Mamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, a zapisy na wizyty odbywają się drogą telefoniczną.

Klinika stomatologiczna

Schorzenie to wynika z nadmiernej aktywności układu nerwowego współczulnego. Pobudzone gruczoły, które znajdują się głównie pod pachami, na stopach i dłoniach zaczynają produkować wydzielinę w dużych ilościach. Oferujemy leczenie nadpotliwości w Poznaniu. Przed wizytą warto zapoznać się z listą przeciwwskazań do podjęcia takich działań.

Leczenie nadpotliwości Poznań

Jako samodzielna metoda lub skojarzona z teleradioterapią, znajduje zastosowanie w leczeniu takich nowotworów złośliwych, jak raki: skóry, prostaty, piersi, narządu rodnego u kobiet, płuca, przełyku, regionu głowy i szyi. Mowa o procesie leczniczym, jakim jest brachyterapia. Polega ona na bezpośrednim napromienianiu zmian chorobowych przez umieszczenie źródła promieniowania w guzie lub jego sąsiedztwie. W tej metodzie wykorzystuje się specjalne aplikatory, umieszczane w naturalnych jamach ciała.

Brachyterapia

W ramach oferty proponowanej przez nasz sklep, możliwe jest zaopatrzenie się w dodatki, jakimi są na przykład zmielone nasiona sezamu. Jest to tak zwane tahini i może być wykorzystane zarówno jako element dań na słodko, jak i przy przygotowaniu hummusów. W ofercie znajduje się również pasta orzechowa w wariancie crunchy.

pasta orzechowa

Świadczymy usługi z zakresu chirurgii kosmetycznej. Wykonujemy zabiegi takie jak usuwanie naczyniaków, blizn potrądzikowych oraz żylaków za pomocą specjalistycznego lasera. Miejsce, które ma być naświetlone należy dokładnie wydepilować. Podczas zabiegu stosujemy znieczulenie miejscowe. Po skorzystaniu z usługi nie należy się opalać.

Usuwanie naczyniaków

W naszym sklepie można nabyć specjalną odzież dla panów, którzy borykają się z problemami skórnymi na tle alergicznym. Oferujemy odzież AZS dla mężczyzn, uszytą z jedwabiu DermaSilk, między innymi podkoszulki, skarpetki, rękawiczki, legginsy. Ubrania są przewiewne i oddychające. Dostępne w standardowych rozmiarach.

Odzież AZS dla mężczyzn

W dogodnej lokalizacji Sosnowca, bardzo blisko przystanków komunikacji miejskiej znajduje się ośrodek zdrowa. Centrum medyczne - ginekolog, diabetolog, alergolog i więcej. Centrum zajmuje się świadczeniem usług z zakresu badań diagnostycznych, jak i rehabilitacji kardiologicznej. W ramach kontraktu z NFZ, w naszej placówce można korzystać z poradni kardiologicznej, hematologicznej oraz leczenia wad postawy.

centrum medyczne ginekolog

Organizujemy turnusy lecznicze dla pacjentek po zabiegach onkologicznych. Rehabilitacja kobiet po mastektomii w sanatorium trwa 14 dni, ale jest możliwość przedłużenia pobytu. Po wykluczeniu przeciwwskazań, w trakcie trwania programu uczestniczki biorą udział w różnych aktywnościach - gimnastyce, masażach oraz fizykoterapii.

Rehabilitacja kobiet po mastektomii

Pomagamy wyposażać salony kosmetyczne, gabinety medycyny estetycznej i inne placówki urodowe. W tej kategorii znajdziecie produkty dla jednej z nich! Wata fryzjerska sprzedawana jest u nas w opakowaniu 1 kg. Składa się z 20% bawełny i 80% z wiskozy. Jest niezwykle chłonna, bezpieczna i higieniczna. Idealna do zabiegów koloryzacji.

Wata fryzjerska

Klinika jest czynna w dni robocze w godzinach 8.30-20.30, a w soboty według zapisów telefonicznych. Zlokalizowana jest w Warszawie. Do świadczonych usług należy leczenie kanałowe. Polega na usuwaniu przez lekarze dentystę endodontę szkodliwych bakterii z korzenia zęba, które mogą wywoływać stan zapalny.

Leczenie kanałowe Warszawa

W przypadku niektórych pacjentów lekarz prowadzący może zalecić korzystanie ze specjalistycznych aparatów w warunkach domowych. Nasza oferta obejmuje wynajem urządzeń medycznych, takich jak np. koncentrator tlenu. Choć mobilna wypożyczalnia mieści się we Wrocławiu - obsługujemy także okoliczne miejscowości.

Koncentrator tlenu wypożyczalnia Wrocław

Oferujemy wynajem sprzętu medycznego do użytku domowego. Nasza firma to wypożyczalnia balkoników, łóżek rehabilitacyjnych, koncentratorów tlenu oraz wózków. Działamy w obrębie Warszawy oraz okolicznych miejscowości - w Błoniu, Grodzisku oraz Ożarowie - gdzie możliwe jest bezpłatne odebranie przesyłki w jednym z punktów.

Wypożyczalnia balkoników Warszawa Błonie