Adwokat Krzysztof Szlas z Gdańska oferuje swoje profesjonalne usługi wszystkim osobom fizycznym. Główny obszar specjalizacji to przede wszystkim wszelkie sprawy dotyczące prawa rodzinnego i cywilnego, a więc między innymi rozwodowe, o podział majątku, separację i inne. Liczne doświadczenia na tym polu gwarantują pomoc prawną w pełni profesjonalną oraz wyjątkowo skuteczną. Zapraszam wszystkich Państwa poszukujących pomocy do kancelarii w trójmieście a nawet całym województwie pomorskim.

Adwokat Gdańsk

Profesjonalne, skuteczne i szybkie sprzątanie - Wrocław. Jeżeli chcesz, by Twoje biuro czy magazyn lśniły czystością, nasza propozycja z pewnością Cię zainteresuje. Jesteśmy pewni, że każdy klient, który zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie całkowicie zadowolony z otrzymanych od nas rozwiązań. Powierz porządkowanie swojego biura właśnie nam - na pewno nie poczujesz się zawiedziony. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić, wejdź na naszą stronę internetową. Z pewnością znajdziesz tam interesującą ofertę.

Sprzątanie Wrocław

Prowadzona przeze mnie kancelaria świadczy usługi w ramach postępowań cywilnych. Jako adwokat do spraw rodzinnych reprezentuję klientów będących w trakcie rozwodu czy separacji. Doradzam w kwestii ustalenia kontaktów z dzieckiem oraz uchylenia obowiązku alimentacyjnego. Pomagam przy podziale majątku rozstających się małżonków.

Adwokat do spraw rodzinnych

Bardzo dobry kurs szwajcarskiej waluty skłonił wiele osób do wzięcia kredytu, jednak w umowach pojawiło się wiele ukrytych klauzul. W tego typu sprawach pomagają kancelarie frankowe, które, po zapoznaniu się z dostarczonymi dokumentami, składają w imieniu klienta stosowne pisma odwoławcze do banku, a także reprezentują ich w procesie sądowym. Znajdujemy się w Elblągu.

Kancelarie frankowe Elbląg

Kancelaria adwokacka zajmuje się nie tylko sprawami karnymi. Prowadzi również doradztwo dla osób fizycznych w Grodzisku Wielkopolskim. Zajmuje się m.in. kwestiami zobowiązań majątkowych czy upadłością konsumencką. Podejmuje się współpracy z klientem również w sprawach dotyczących zasiedzenia nieruchomości.

Doradztwo dla osób fizycznych Grodzisk Wielkopolski

Wbrew pozorom, prawo finansowe nie jest tym samym co prawo dotyczące podatków. To zupełnie inna gałąź. Nasza kancelaria prawna świadczy usługi w zakresie obydwu tych dziedzin. Oferujemy również porady podatkowe - dla osób prywatnych oraz właścicieli małych, średnich lub dużych działalności gospodarczych.

porady podatkowe kancelaria