W zakres usług świadczonych przez kancelarię prawną mieszczącą się w Katowicach wchodzi przede wszystkim udzielanie porad związanych z takimi gałęziami prawa, jak prawo pracy, cywilne, gospodarcze, czy też własności. Prawnik zajmuje się również pomocą w uzyskaniu odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, straty moralne, czy też finansowe, a także pomocą w odzyskaniu mienia utraconego przez klienta po 1945 roku. Adwokat uczestniczy także w negocjacjach handlowych, a także w procedurach due diligence.

Kancelaria prawna

Adwokat Krzysztof Szlas z Gdańska oferuje swoje profesjonalne usługi wszystkim osobom fizycznym. Główny obszar specjalizacji to przede wszystkim wszelkie sprawy dotyczące prawa rodzinnego i cywilnego, a więc między innymi rozwodowe, o podział majątku, separację i inne. Liczne doświadczenia na tym polu gwarantują pomoc prawną w pełni profesjonalną oraz wyjątkowo skuteczną. Zapraszam wszystkich Państwa poszukujących pomocy do kancelarii w trójmieście a nawet całym województwie pomorskim.

Adwokat Gdańsk

Głównym obszarem działania naszej firmy jest deratyzacja. Dzięki nam możliwe jest przeprowadzenie zabiegów, pozwalających na usuwanie z wybranych pomieszczeń szkodników. Nasze usługi realizujemy zarówno w domach prywatnych, jak i w zakładach produkcyjnych czy magazynkach. Wykorzystanie nowoczesnych preparatów oraz technik umożliwia szybkie usuwanie szkodników przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa dla organizmu ludzkiego. Zajmujemy się także dezynfekcją i dezynsekcją. Szczegóły oferty oraz cennik dostępny na stronie.

Usuwanie szkodników

Czy wiesz, że towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowania za śmieć osoby najbliższej? Jeśli jednak zgłosisz sprawę do sądu, możesz zyskać znacznie wyższą kwotę. Praktyka prawnicza tego dowodzi. Skontaktuj się z Kancelarią Adwokacką Dominiki Fafińskiej w Gdańsku, jeśli chcesz walczyć o rekompensatę.

Kancelaria adwokacka

Usługi kancelarii świadczone są zarówno w formie udzielania porad, jak i wydawania opinii, sporządzania pism i wniosków, ale nie tylko. Prawnik uczestniczy również w negocjacjach, a także reprezentuje interesy klienta w postępowaniu sądowym lub administracyjnym. Siedziba kancelarii radców znajduje się w Opolu.

prawnik Opole