W zakres usług świadczonych przez kancelarię prawną mieszczącą się w Katowicach wchodzi przede wszystkim udzielanie porad związanych z takimi gałęziami prawa, jak prawo pracy, cywilne, gospodarcze, czy też własności. Prawnik zajmuje się również pomocą w uzyskaniu odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, straty moralne, czy też finansowe, a także pomocą w odzyskaniu mienia utraconego przez klienta po 1945 roku. Adwokat uczestniczy także w negocjacjach handlowych, a także w procedurach due diligence.

Kancelaria prawna Katowice

Adwokat Krzysztof Szlas z Gdańska oferuje swoje profesjonalne usługi wszystkim osobom fizycznym. Główny obszar specjalizacji to przede wszystkim wszelkie sprawy dotyczące prawa rodzinnego i cywilnego, a więc między innymi rozwodowe, o podział majątku, separację i inne. Liczne doświadczenia na tym polu gwarantują pomoc prawną w pełni profesjonalną oraz wyjątkowo skuteczną. Zapraszam wszystkich Państwa poszukujących pomocy do kancelarii w trójmieście a nawet całym województwie pomorskim.

Adwokat Gdańsk

Udział w naradach i spotkaniach, zastępowanie klientów w prowadzeniu pełnej lub uproszczonej księgowości, sporządzanie dokumentów. Kancelaria radcy prawnego we Wrocławiu przyjmuje rozmaite zlecenia z zakresu porad. Do naszych klientów należą m.in. grupy kapitałowe, fundacje, stowarzyszenia, podmioty publiczne, a także klienci indywidualni. Nasz radca prawny współpracuje z biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi i doradcami księgowymi, dzięki czemu jego oferta jest tak bogata. Zajmujemy się również sprawami związanymi z windykacją.

Kancelaria radcy prawnego

Wsparcie klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych musi być poprzedzone dokładną analizą sprawy. Takie przygotowanie obejmuje zarówno sporządzenie odpowiedniej dokumentacji, wniosków, próśb, raportów, jak i opinii. Nasza kancelaria adwokacka znajdująca się w Łodzi podejmuje się takich działań. Ponadto, obracając się na rozmaitych płaszczyznach prawa, dbamy o dobro naszych klientów, reprezentując ich przed sądami różnych instancji oraz przygotowując do apelacji.

Kancelaria adwokacka Łódź

Niezależnie od tego jaki problem z prawem Państwo macie, warto skorzystać z usług pracowników naszej kancelarii adwokackiej w Toruniu - to doświadczeni prawnicy, którzy dają porady, a także reprezentują klientów w procesach sądowych oraz pozasądowych. Oferujemy Państwu szereg działań w różnym zakresie - rodzinnym, spadkowym, pracowniczym i innych. Obsługujemy klientów prywatnych oraz przedsiębiorstwa, pomagając rozwiązać nawet te najbardziej frapujące problemy, także za pomocą negocjacji z drugą stroną.

Prawnicy Toruń

Głównym obszarem działania naszej firmy jest deratyzacja. Dzięki nam możliwe jest przeprowadzenie zabiegów, pozwalających na usuwanie z wybranych pomieszczeń szkodników. Nasze usługi realizujemy zarówno w domach prywatnych, jak i w zakładach produkcyjnych czy magazynkach. Wykorzystanie nowoczesnych preparatów oraz technik umożliwia szybkie usuwanie szkodników przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa dla organizmu ludzkiego. Zajmujemy się także dezynfekcją i dezynsekcją. Szczegóły oferty oraz cennik dostępny na stronie.

Usuwanie szkodników