W zakres usług świadczonych przez kancelarię prawną mieszczącą się w Katowicach wchodzi przede wszystkim udzielanie porad związanych z takimi gałęziami prawa, jak prawo pracy, cywilne, gospodarcze, czy też własności. Prawnik zajmuje się również pomocą w uzyskaniu odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, straty moralne, czy też finansowe, a także pomocą w odzyskaniu mienia utraconego przez klienta po 1945 roku. Adwokat uczestniczy także w negocjacjach handlowych, a także w procedurach due diligence.

Kancelaria prawna

Adwokat Krzysztof Szlas z Gdańska oferuje swoje profesjonalne usługi wszystkim osobom fizycznym. Główny obszar specjalizacji to przede wszystkim wszelkie sprawy dotyczące prawa rodzinnego i cywilnego, a więc między innymi rozwodowe, o podział majątku, separację i inne. Liczne doświadczenia na tym polu gwarantują pomoc prawną w pełni profesjonalną oraz wyjątkowo skuteczną. Zapraszam wszystkich Państwa poszukujących pomocy do kancelarii w trójmieście a nawet całym województwie pomorskim.

Adwokat Gdańsk

Do specjalizacji naszych adwokatów należy między innymi prawo cywilne, karne, administracyjne, a także intelektualne. Ponadto prawnicy zajmują się sprawami dotyczącymi spadków bądź zobowiązań. W zakres ich usług wchodzi zarówno kompleksowe doradztwo, jak i reprezentowanie przed sądem. Świadczymy profesjonalne usługi!

Reprezentowanie przed sądem

Inwestycje budowlane obejmują również dostarczanie wody, czy prądu. W specjalizację naszej firmy wliczają się przyłącza kanalizacyjne - zarówno sanitarne, jak i deszczowe. Dzięki nam nie będziesz miał problemów z odprowadzaniem ścieków do oczyszczalni wody. Nie tylko wykonujemy prace remontowe z tym związane, ale również dopełniamy wszelkich innych formalności.

przyłącza kanalizacyjne

Profesjonalne, skuteczne i szybkie sprzątanie - Wrocław. Jeżeli chcesz, by Twoje biuro czy magazyn lśniły czystością, nasza propozycja z pewnością Cię zainteresuje. Jesteśmy pewni, że każdy klient, który zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie całkowicie zadowolony z otrzymanych od nas rozwiązań. Powierz porządkowanie swojego biura właśnie nam - na pewno nie poczujesz się zawiedziony. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić, wejdź na naszą stronę internetową. Z pewnością znajdziesz tam interesującą ofertę.

Sprzątanie Wrocław

Serdecznie przedstawiamy Państwu naszą firmę, której jednym z pól działalności jest ochrona. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasze przedstawicielstwo. To tutaj zajmujemy się kompleksową ochroną osób i mienia, monitoringiem z najnowocześniejszym sprzętem, jak również konwojowaniem wartości. Nasze usługi świadczymy na tym samym, wysokim poziomie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej atrakcyjnej propozycji ochrony w Warszawie.

Ochrona osób i mienia Warszawa