Oferta naszej doświadczonej firmy obejmuje cięcie laserem, spawanie, gięcie, walcowanie oraz malowanie proszkowe metali. Kapeo Laser dysponuje linią maszyn, które wyposażone są w manualną komorę śrutowniczą, lakierniczą oraz system myjąco-konserwujący i suszarnię, dzięki czemu świadczona usługa wykonywana jest kompleksowo. Pracę zaczynamy od wykonania projektu techniką 2D i 3D, ponieważ dbamy o prowadzenie zlecenia już od samego początku. W przypadku pytań, nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy postarają się udzielić konsultacji i zaproponować ofertę dostosowaną pod klienta.

Malowanie proszkowe Gdańsk

Firma Tom prezentuje ofertę na torby reklamowe z nadrukiem, które doskonale sprawdzą się jako element identyfikacji firmowej i gadżet promocyjny, na przykład dla punktów handlowych i usługowych. Dzięki zastosowaniu tworzywa o wysokiej gęstości i wzmocnieniach na uchwytach nasze artykuły w zasadzie mogą być używane wielokrotnie.

torby reklamowe z nadrukiem

Posiadamy własną linię produkcyjną oraz nowoczesny parka maszynowy. Nasza firma oferuje etykietowanie produktów, pakowanie żywności i kosmetyków oraz ich konfekcjonowanie. Zajmujemy się również zgrzewaniem ozdobnym, wykonywaniem nadruków i zamykaniem indukcyjnym. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z branży spożywczej i chemicznej.

Etykietowanie produktów

W ofercie doskonale zaopatrzonego sklepu internetowego firmy Garett Electronics znajdziecie Państwo szeroki wybór innowacyjnych urządzeń i gadżetów elektronicznych. Jedną z naszych propozycji jest zyskujący obecnie na popularności zegarek smartwatchz GPS dla dzieci. To inteligentne, kompatybilne z telefonem komórkowym narzędzie, pozwalające na łatwe korzystanie w wielu funkcjo komórki bez konieczności jej wyciągania. Umożliwia odebranie wiadomości tekstowej, monitorowanie snu, a także pomiar przebytych odległości i liczby spalonych kalorii.

Zegarki z gps dla dzieci

Jesteśmy producentem wyświetlaczy LED, cenionych nie tylko na rynku polskim, ale też na skalę międzynarodową. Nasze usługi są nadal uważane za innowacyjne, choć z żarówek LED nasi rodacy korzystają od lat. Proponujemy szeroki asortyment solidnie wykonanych z dbałością o każdy detal akcesoriów. Należą do nich: telebimy, ekrany diodowe, wyświetlacze graficzne, krzyże apteczne i inne.

Telebimy

Służą do tłumienia wszelkiego rodzaju drgań i hałasów emitowanych przez maszyny. Oferowane wibroizolatory zwiększą komfort pracy z urządzeniem, ale nie tylko. To także doskonały sposób na przedłużenie żywotności maszyn, w których zostały zainstalowane. W celu uzyskania szczegółowych informacji o asortymencie zapraszamy do kontaktu mailowego.

Wibroizolatory

W naszej wyjątkowej ofercie odnajdą Państwo narzędzia wspomagające codzienny biznes. Dzięki programom takim jak nasz, księga przychodów i rozchodów może być prowadzona systematycznie, dokładnie oraz w całkowitej zgodności z obowiązującymi przepisami. Narzędzie to zostało przygotowane w taki sposób, aby w praktyce okazywało się niezwykle intuicyjnym wsparciem. Dlatego też dzisiaj możemy mówić o jego funkcjonalności, praktyczności i elastyczności zarazem. Na stronie mogą się Państwo zapoznać ze szczegółowym opisem.

Księga przychodów i rozchodów program

W ramach naszego asortymentu znajdziecie najbardziej wydajne latarki Atex. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie dodatkowego źródła oświetlenia, jakie wykorzystywane jest w specjalistycznych obszarach. Stosowane są one w oddziałach policyjnych oraz strażackich. Znajdziecie u nas również skrzynie transportowe. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa i właściwej ochrony dla przewożonych przedmiotów. Gwarantujemy Wam szeroki wybór produktów oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

Latarki atex

Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom wielu klientów, którzy zamawiają u nas wykonanie metalowych elementów, ponieważ wykorzystujemy bardzo zróżnicowane metody. Jest to np. spawanie robotem spawalniczym, a także MIG, MAG oraz TIG. Oferujemy również wycinanie elementów strumieniem wody pod ciśnieniem.

Spawanie robotem

Przedsiębiorstwo oferuje zaprojektowanie i wykonanie instalacji, jakimi są systemy produkcji wsadowej. Wykorzystywane są one do dozowania składników, które mogą być odmierzane zarówno jeśli chodzi o wagę, jak i objętość bądź liczbę moli. Dodatkowo, można zaprogramować inne fazy procesu, jak podgrzewanie bądź mieszanie.

Systemy produkcji wsadowej

Zabezpieczamy szeroką gamę produktów metalowych przed korozją. Nasz zakład od wielu lat świadczy usługi galwanizacyjne. Proces polega na pokryciu powierzchni metalu ochronną warstwą niklu, cynku lub innej substancji. Rozwiązanie popularne jest w przemyśle elektronicznym, motoryzacyjnym oraz energetycznym.

Usługi galwanizacyjne

Od siedmiu lat świadczymy usługi IT różnym biznesom i zakładom. Prowadzimy wsparcie informatyczne dla firm, które polega na diagnostyce sprzętu i rozwiązywaniu bieżących problemów. Możemy też przeprowadzić audyt komputerowy lub zainstalować profesjonalne oprogramowania, dzięki którym wzrośnie produktywność Twoich pracowników.

wsparcie informatyczne dla firm

Efektywna i energooszczędna instalacja wentylacyjna to kluczowa kwestia, zarówno w przypadku obiektów użyteczności publicznej, jak i prywatnych budynków. Wymiennik ciepła freon-woda to odpowiedź na oczekiwania klientów chcących ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Co ważne, system może zostać dołączony do już istniejącej instalacji.

Wymiennik ciepła freon-woda

Producent urządzeń poligraficznych oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Można tutaj zamówić maszyny do przetwarzania papieru i tektury, służące między innymi do składania i sklejania, aplikowania taśm, monitorowania procesu produkcji czy sztancowania. Efektem działania urządzeń są gotowe opakowania.

maszyny do przetwarzania papieru i tektury

W asortymencie posiadamy: giętarki do rur, walcarki do blach, wycinarki laserowe, gilotyny hydrauliczne i wiele innych urządzeń przeznaczonych do obróbki skrawaniem. Maszyny do metalu zostały wyprodukowane przez znanych producentów m.in. Meba i Falcon. Naszym klientom oferujemy również serwis narzędzi CNC.

Maszyny do metalu

Wykorzystujemy najnowocześniejsze i zaawansowane technologicznie urządzenia CNC. Naszym klientom oferujemy usługę, jaką jest obróbka metali na terenie Śląska. Posiadamy własny park maszynowy oraz zatrudniamy grono specjalistów, którzy dokładnie wiedzą, w jaki sposób zadowolić każdego indywidualnego klienta.

Obróbka metali śląsk

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się wsparciem firm działających w branży handlowej. Zgodnie z polskim ustawodawstwem, kasa fiskalna to urządzenie, z którego powinny korzystać wszystkie przedsiębiorstwa prowadzące działalność sprzedażową, których roczne obroty przekraczają 20 tysięcy złotych. Urządzenia dostępne w internetowym sklepie to modele, które sprawdzą się w każdym rodzaju działalności. Proponujemy sprzęt mobilny, idealny dla szkół jazdy, lub też systemy stacjonarne dla sklepów stacjonarnych. Oferujemy sprzedaż produktów takich jak kasy fiskalne systemowe.

kasy fiskalne systemowe

Głównym obszarem prowadzonej przez nas działalności jest tworzenie stron internetowych. Podczas przygotowania projektu serwisu naszym celem jest łączenie efektownego wyglądu, ciekawej prezentacji Waszej firmy z użytecznością serwisu dla Klientów. Z nami będziecie mogli uzyskać atrakcyjną formę autoprezentacji.

Tworzenie stron internetowych

Nasza firma jest producentem wężów zbrojonych. Przeznaczone są do przewodzenia sprężonego powietrza, dlatego muszą cechować się znaczną wytrzymałością. Do ich produkcji stosujemy tworzywo PCV, a także dodajemy tekstylne wzmocnienie, dlatego klient nie musi się obawiać że nie wytrzymają obciążenia. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Węże zbrojone

Nasze usługi polecamy firmom, które realizują wielkoseryjną i masową produkcję. Automatyzacja procesów przemysłowych wspomoże Twoje przedsiębiorstwo w maksymalnym zwiększeniu efektywności. Projektujemy schematy elektryczne, pneumatyczne oraz hydrauliczne. Ulepszamy i modernizujemy również linie już działające.

Automatyzacja procesów przemysłowych

Witamy Cię bardzo serdecznie! W naszej dzisiejszej propozycji chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na stal żaroodporną. Idealnie pełni swoją funkcję giętkości w każdej sytuacji. Prezentowane wyroby do obróbki na gorąco cieszą się już ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Oczywiście wybór tych produktów należy do Ciebie! My możemy w profesjonalny sposób doradzić Tobie które rozwiązania będą dla Ciebie najkorzystniejsze. Zapraszamy.

Stal żarowytrzymała

Interesują Cię najwyższej jakości szlifierki do płaszczyzn w atrakcyjnej cenie - znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Dokładamy wszelkich starań, by nasi nabywcy byli zadowoleni z poziomu, jaki prezentujemy. Dlatego sprzedając im urządzenia CNC troszczymy się, by były to maszyny działające skutecznie i niezawodnie przez długi czas.

szlifierki do płaszczyzn

Sprzęt elektryczny służy do wykonywania różnych czynności na terenie zakładów. Jeśli chcesz działać na najbardziej profesjonalnych urządzeniach na świecie, wybierz amerykańskie elektronarzędzia Milwaukee. Firma ta szczyci się ponad 3-letnią gwarancją, niezależnie od paragonu czy faktury. W ofercie znajdziemy młoty SDS, akumulatory, klucze udarowe, szlifierki oraz wiertarki sieciowe i wyrzynarki.

Elektronarzędzia Milwaukee

Jeśli prowadzisz browar, który przyjmuje dużą liczbę zamówień, potrzebny Ci nowoczesny kocioł warzelny. W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia najwyższej jakości, niezwykle funkcjonalne i pojemne w wersji gazowej lub elektrycznej, w których przygotujesz naprawdę wiele litrów piwa. Zapraszamy do kontaktu!

kocioł warzelny

Zakładanie instalacji PV wiąże się z zainstalowaniem różnorodnych, dodatkowych urządzeń, takich jak falownik fotowoltaiczny. Zadaniem tego sprzętu jest przekształcanie prądu stałego, na prąd zmienny. W asortymencie naszej hurtowni znajdują się również inne elementy, niezbędne do założenie instalacji PV.

falownik fotowoltaiczny

Do naszych podstawowych usług należy odlewanie aluminium Rzeszów. Firma Metazel współpracuje z narzędziowniami wyposażonymi w nowoczesne parki maszyn, dzięki którym jesteśmy w stanie wykonywać precyzyjnie i szybko zlecone zadania. Stosujemy dwie metody produkcji - kokilowe i ciśnieniowe, które dostosowujemy do rodzaju powierzonego nam projektu. Gwarantujemy, że produkt końcowy będzie zgodny z formą, którą ustaliliśmy z Klientem na początku. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do przemysłu motoryzacyjnego i energetycznego.

Odlewanie aluminium Rzeszów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz kompletne wyposażenie do bezpiecznej obsługi instalacji elektrycznej w domu lub placówce publicznej. Posiadamy listwy pomiarowe, złączki szynowe lub oznaczniki poziomowe. Te i wiele innych sprzętów pozwoli na stworzenie kompletnego układu elektrycznego, który będziesz mógł komfortowo użytkować.

Listwy pomiarowe

Oferujemy szeroki wybór sprzętu elektrycznego renomowanych marek. Narzędzia pomiarowe Limit to jedne z najczęściej kupowanych u nas produktów. W ich asortymencie znajdują się czujniki zegarowe, kątomierze cyfrowe czy też dalmierze laserowe. Przejrzyj nasz bogaty asortyment i wybierz najlepsze urządzenia do swojego warsztatu lub firmy elektrycznej.

Narzędzia pomiarowe Limit

W naszej ofercie znajduje się wiele opakowań z tworzyw sztucznych oraz produkty z drewna np.: palety. Sprzedajemy również pojemniki takie jak skrzynka do mięsa wraz z pokrywami. Produkty znajdują zastosowanie w przemyśle przetwórczym, wędliniarskim, handlu oraz transporcie. Nasze pojemniki na żywność spełniają wymagane standardy higieny i bezpieczeństwa.

skrzynka do mięsa

Nasz asortyment oferuje świetny wybór wszystkim zapalonym graczom - dostępne akcesoria gamingowe obejmują między innymi fotele, myszki, słuchawki, klawiatury, monitory oraz wiele innych przydatnych produktów. Mamy także w ofercie nowe tytuły (oraz klasyki!) dostępne zarówno na konsole jak i na komputery. Wiemy, że mocny komputer generuje dużo ciepła, dlatego proponujemy także dodatkowe jednostki chłodzące, które zapobiegną przegrzaniu się sprzętu - a nic tak nie frustruje, jak awaria w kluczowym momencie rozgrywki.

Akcesoria gamingowe

Wejdź na naszą stronę, gdzie znajdziesz nowoczesne urządzenia, które znacznie usprawnią działanie każdej firmy. Nasz sklep komputerowy oferuje niezbędne do pracy sprzęt elektryczny, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne czy akcesoria biurowe. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

sprzęt elektryczny

Zadbaj o wysoką jakość powietrza w swoim miejscu pracy. Wentylacja przemysłowa może odbywać się dzięki używaniu kilku urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Dachowe, kanałowe, ścienne i kilka innych rodzajów wentylatorów usunie zanieczyszczenia powietrza i zadba o odpowiednio niską temperaturę w pomieszczeniu.

Wentylacja przemysłowa