Oferujemy Państwu profesjonalne obrabiarki CNC odznaczające się wyjątkową precyzja pracy. Wykonane przy ich użyciu elementy to gwarancja dokładnych wymiarów i gładkich krawędzi. Ponadto zapewniają dużą oszczędność materiału oraz zmniejszają koszty finansowe. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.

Obrabiarka cnc

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu dla naszych Klientów rozwiązań, które pozwalają na efektywne zarządzanie informacjami w ich firmie. Wykonujemy dla Państwa systemy DMS, zaopatrzone w odpowiednie funkcje, które dostosowane są do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Z nami będziecie mogli skorzystać z elektronicznej archiwizacji dokumentów, która pozwoli Wam na łatwy i szybki dostęp do potrzebnych akt. Ich wyszukiwanie jest niezwykle proste dzięki zastosowaniu właściwego kategoryzowania.

DMS

Witamy w serwisie, gdzie umożliwisz sobie skorzystanie z profesjonalnych usług obróbki metali, których realizacją zajmujemy się już od wielu lat. Oferujemy między innymi toczenie CNC, czyli nadawanie detalom kształtu brył obrotowym. Jesteśmy w stanie osiągać niezwykle satysfakcjonujące wyniki ze względu na korzystanie z najlepszych maszyn, których działanie można sterować komputerowo. Dzięki temu zadania wykonywane są bardzo szybko, a także w niezwykle atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z usług doświadczonych fachowców.

Toczenie cnc

Specjalizujemy się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań w zakresie artykułów elektrotechnicznych oraz systemów aparatury modułowej. W sklepie internetowym firmy Elektra, na stronie Kontaktuj.pl znajdziecie Państwo między innymi gniazdka Berker kwadrat, oraz dedykowane dla nich akcesoria, czujniki, przyciski, sterowniki czy potencjometry. Zapewniamy szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań o wszechstronnych zastosowaniach, a także fachową pomoc w doborze produktów dopasowanych do konkretnych potrzeb i warunków.

Berker gniazdka

Posiadamy nowoczesny i precyzyjny sprzęt, umożliwiający nam realizację nawet bardzo zaawansowanych zleceń. Firma UniForge to profesjonalne modelowanie i druk 3D a także skanowanie różnego rodzaju obiektów bądź postaci. Współpracujemy z doświadczonymi grafikami, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom zaprojektowanie wysokiej jakości modeli. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorstw ale także osób prywatnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią prac oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Druk 3D

Działalność naszej firmy sprawia, że zdolności polskich programistów są doceniane na całym świecie. ZnanySystem dostarcza przedsiębiorstwom z różnych krajów profesjonalne oprogramowanie Comarch ERP Altum, przeznaczone do kompleksowej obsługi biznesowej. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Comarch erp altum

Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz być w stałym kontakcie ze swoimi klientami, co jest najprostszą metodą na budowanie zaufanie do własnej marki. Proponowana przez mProfi aplikacja do komunikacji to doskonałe narzędzie do zamieszczania oferty oraz aktualnych promocji. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Aplikacja do komunikacji

Dynamiczny rozwój technologii informatycznych i telekomunikacyjnych w dużej mierze przyczynił się również do rozwoju nowych form marketingu i reklamy. Wygodna komunikacja SMS dla firm to rozwiązanie oferowane przez MATERNA. Opiera się ono na stworzeniu specjalnej platformy, która umożliwi kontaktowanie się z szerokim gronem klientów czy też kontrahentów. Większość osób obecnie jest w posiadaniu telefonu komórkowego lub smartfona. Spersonalizowana wiadomość tekstowa czy głosowa może zachęcić ich do skorzystania z Państwa oferty.

Komunikacja sms

Prezentujemy Państwu ofertę naszej firmy, skierowaną do klientów wymagających, ceniących precyzję i skuteczność w działaniu. Oferta naszej firmy obejmuje drukowanie 3D przy użyciu specjalistycznych narzędzi, wspomaganych profesjonalnym oprogramowaniem. Tworzymy z pasją, dzień w dzień rozwijając naszą wiedzę i doświadczenie. Zapraszamy.

Drukowanie 3d

Przyjmujemy mobilny sprzęt elektroniczny do naprawy i wymiany części uszkodzonych. Serwis komputerowy w Gdańsku oferuje darmową diagnozę oraz dojazd do klienta. Pozbywamy się szkodliwego oprogramowania i wirusów, na ich miejsce instalujemy bezpieczne programy i skuteczne antywirusy, odzyskujemy także utracone dane.

Serwis laptopów Gdańsk

Specjalnością naszej firmy jest sprzedaż oraz montaż profesjonalnych systemów wentylacyjnych do domów, biur, sklepów i innych lokali. Stawiamy przede wszystkim na niezawodność tych instalacji oraz ich funkcjonalność przez wiele lat. Dlatego proponowana przez nas klimatyzacja w Krakowie jest wydajna, sprawna - po prostu najlepsza! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez naszych specjalistów z branży wentylacyjnej. Dostosowali oni propozycję do indywidualnych potrzeb naszych klientów!

Klimatyzacja Kraków

Ex-Con, dystrybutor artykułów instalacyjnych wiodących marek, takich jak Binder, Bopla, czy Pflitsch, oferuje swoim klientom artykuły zapewniające optymalne wprowadzanie przewodów do rozdzielni i szaf elektrycznych. Dławnice kablowe, dostępne w wielu wariantach można instalować zarówno pionowo jak i poziomo. Ponadto, nie tylko umożliwiają usztywnienie danego odcinka przewodu, ale też chronią go przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Nasi specjaliści w szczególności polecają modele z perforacjami.

Dławnice kablowe

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Renove. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją pierwszej klasy preparatów, takich jak środek do czyszczenia fug, pasta do usuwania wosku i plam olejowych oraz wielu innych. Bardzo dobrze sprawdzają się w swojej roli i mają wszechstronne zastosowanie.

Środek do czyszczenia fug

Oferta naszej doświadczonej firmy obejmuje cięcie laserem, spawanie, gięcie, walcowanie oraz malowanie proszkowe metali. Kapeo Laser dysponuje linią maszyn, które wyposażone są w manualną komorę śrutowniczą, lakierniczą oraz system myjąco-konserwujący i suszarnię, dzięki czemu świadczona usługa wykonywana jest kompleksowo. Pracę zaczynamy od wykonania projektu techniką 2D i 3D, ponieważ dbamy o prowadzenie zlecenia już od samego początku. W przypadku pytań, nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy postarają się udzielić konsultacji i zaproponować ofertę dostosowaną pod klienta.

Malowanie proszkowe Gdańsk

Słyszałeś już kiedyś o maszynie ALTO? To nowoczesny sprzęt wykonujący niezwykle precyzyjne pomiary współrzędnościowe. Właściciele laboratoriów i firm produkcyjnych mogą kupić je w atrakcyjnej cenie w Smart Solutions. Jest to urządzenie o małych rozmiarach przy nieprzeciętnie dużej wydajności. Łączy ono w sobie konstrukcję stworzoną z aluminium, powietrzne łożyskowanie oraz innowacyjną elektronikę. Jest to jedne z najinteligentniejszych rodzajów tego typu oprogramowań dostępnych obecnie na polskim rynku.

Pomiary współrzędnościowe

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się różnorodne urządzenia, które są niezawodnymi elementami w wyposażeniu każdego sklepu, firmy, szpitala, szkoły, czy nawet mieszkania! Proponujemy rozwiązania, które działają, kiedy inne zawodzą... Wspaniały, funkcjonalny i przydatny w wyjątkowych sytuacjach agregat prądotwórczy to właśnie nasza oferta! Najwyższa jakość działania, solidność konstrukcji, atrakcyjna cena - zainwestuj w niego, a przekonasz się, że to propozycja idealna właśnie dla Ciebie.

Agregat prądotwórczy

Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem opakowań, które pozwolą na przewiezienie produktów bez uszkodzenia ich oraz zanieczyszczenia. Usługi Bionatur obejmują konfekcjonowanie towaru, blistrowanie kapsułek i tabletek, rozlew i pasteryzację soków i płynów spożywczych, a także rozkładanie środków w saszetki i tuby. Świadczymy usługi na bardzie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i realizujemy zlecenia w kontakcie z klientem i jego indywidualnych zamówień. Sprawdź na naszej stronie internetowej i skontaktuj się z nami.

Konfekcjonowanie towaru