Oferta naszej doświadczonej firmy obejmuje cięcie laserem, spawanie, gięcie, walcowanie oraz malowanie proszkowe metali. Kapeo Laser dysponuje linią maszyn, które wyposażone są w manualną komorę śrutowniczą, lakierniczą oraz system myjąco-konserwujący i suszarnię, dzięki czemu świadczona usługa wykonywana jest kompleksowo. Pracę zaczynamy od wykonania projektu techniką 2D i 3D, ponieważ dbamy o prowadzenie zlecenia już od samego początku. W przypadku pytań, nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy postarają się udzielić konsultacji i zaproponować ofertę dostosowaną pod klienta.

Malowanie proszkowe Gdańsk

Firma Tom prezentuje ofertę na torby reklamowe z nadrukiem, które doskonale sprawdzą się jako element identyfikacji firmowej i gadżet promocyjny, na przykład dla punktów handlowych i usługowych. Dzięki zastosowaniu tworzywa o wysokiej gęstości i wzmocnieniach na uchwytach nasze artykuły w zasadzie mogą być używane wielokrotnie.

torby reklamowe z nadrukiem

Posiadamy własną linię produkcyjną oraz nowoczesny parka maszynowy. Nasza firma oferuje etykietowanie produktów, pakowanie żywności i kosmetyków oraz ich konfekcjonowanie. Zajmujemy się również zgrzewaniem ozdobnym, wykonywaniem nadruków i zamykaniem indukcyjnym. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z branży spożywczej i chemicznej.

Etykietowanie produktów

W ofercie doskonale zaopatrzonego sklepu internetowego firmy Garett Electronics znajdziecie Państwo szeroki wybór innowacyjnych urządzeń i gadżetów elektronicznych. Jedną z naszych propozycji jest zyskujący obecnie na popularności zegarek smartwatchz GPS dla dzieci. To inteligentne, kompatybilne z telefonem komórkowym narzędzie, pozwalające na łatwe korzystanie w wielu funkcjo komórki bez konieczności jej wyciągania. Umożliwia odebranie wiadomości tekstowej, monitorowanie snu, a także pomiar przebytych odległości i liczby spalonych kalorii.

Zegarki z gps dla dzieci

Jesteśmy producentem wyświetlaczy LED, cenionych nie tylko na rynku polskim, ale też na skalę międzynarodową. Nasze usługi są nadal uważane za innowacyjne, choć z żarówek LED nasi rodacy korzystają od lat. Proponujemy szeroki asortyment solidnie wykonanych z dbałością o każdy detal akcesoriów. Należą do nich: telebimy, ekrany diodowe, wyświetlacze graficzne, krzyże apteczne i inne.

Telebimy

Służą do tłumienia wszelkiego rodzaju drgań i hałasów emitowanych przez maszyny. Oferowane wibroizolatory zwiększą komfort pracy z urządzeniem, ale nie tylko. To także doskonały sposób na przedłużenie żywotności maszyn, w których zostały zainstalowane. W celu uzyskania szczegółowych informacji o asortymencie zapraszamy do kontaktu mailowego.

Wibroizolatory

W naszej wyjątkowej ofercie odnajdą Państwo narzędzia wspomagające codzienny biznes. Dzięki programom takim jak nasz, księga przychodów i rozchodów może być prowadzona systematycznie, dokładnie oraz w całkowitej zgodności z obowiązującymi przepisami. Narzędzie to zostało przygotowane w taki sposób, aby w praktyce okazywało się niezwykle intuicyjnym wsparciem. Dlatego też dzisiaj możemy mówić o jego funkcjonalności, praktyczności i elastyczności zarazem. Na stronie mogą się Państwo zapoznać ze szczegółowym opisem.

Księga przychodów i rozchodów program

W ramach naszego asortymentu znajdziecie najbardziej wydajne latarki Atex. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na uzyskiwanie dodatkowego źródła oświetlenia, jakie wykorzystywane jest w specjalistycznych obszarach. Stosowane są one w oddziałach policyjnych oraz strażackich. Znajdziecie u nas również skrzynie transportowe. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa i właściwej ochrony dla przewożonych przedmiotów. Gwarantujemy Wam szeroki wybór produktów oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

Latarki atex

Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom wielu klientów, którzy zamawiają u nas wykonanie metalowych elementów, ponieważ wykorzystujemy bardzo zróżnicowane metody. Jest to np. spawanie robotem spawalniczym, a także MIG, MAG oraz TIG. Oferujemy również wycinanie elementów strumieniem wody pod ciśnieniem.

Spawanie robotem

Dla mnie zawsze te wszystkie dane techniczne tych urządzeń, te wszystkie fachowe nazwy nic mi nie mówiły. Zgrzewarki kojarzyły mi się zawsze z pakowaniem napojów w folie. Skoro każda z nich zgrzewała folię, różniły się wyłącznie wyglądem zewnętrzny. Najwięcej jednak miejsca w tym czasopiśmie zajmowały zgrzewarki doczołowe. Myślałam, że to kolejne urządzenia do zgrzewania foli, ale okazało się, że przy całej mojej inteligencji, myliłam się. Zgrzewarki doczołowe są przeznaczone do zgrzewania oporowego prętów stalowych.

zgrzewarki doczołowe

Szczególnie wykorzystuje się go w renowacji i odnawianiu zabytkowych budynków. Laser czyszczący to niezwykle precyzyjne i dokładne urządzenie, które cechuje się wysoką wydajnością w pozbywaniu się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, na przykład z powierzchni drewnianych, papierowych, metalowych czy kamiennych.

Laser czyszczący

Przedsiębiorstwo oferuje zaprojektowanie i wykonanie instalacji, jakimi są systemy produkcji wsadowej. Wykorzystywane są one do dozowania składników, które mogą być odmierzane zarówno jeśli chodzi o wagę, jak i objętość bądź liczbę moli. Dodatkowo, można zaprogramować inne fazy procesu, jak podgrzewanie bądź mieszanie.

Systemy produkcji wsadowej

Zabezpieczamy szeroką gamę produktów metalowych przed korozją. Nasz zakład od wielu lat świadczy usługi galwanizacyjne. Proces polega na pokryciu powierzchni metalu ochronną warstwą niklu, cynku lub innej substancji. Rozwiązanie popularne jest w przemyśle elektronicznym, motoryzacyjnym oraz energetycznym.

Usługi galwanizacyjne

Od siedmiu lat świadczymy usługi IT różnym biznesom i zakładom. Prowadzimy wsparcie informatyczne dla firm, które polega na diagnostyce sprzętu i rozwiązywaniu bieżących problemów. Możemy też przeprowadzić audyt komputerowy lub zainstalować profesjonalne oprogramowania, dzięki którym wzrośnie produktywność Twoich pracowników.

wsparcie informatyczne dla firm

W naszym szerokim asortymencie znajdziecie Państwo liczne produkty i akcesoria, które regulują wilgotność powietrza, temperaturę, ciśnienie czy przepływ. Znajdziecie zatem u nas Państwo przetwornik przepływu, które wykorzystywane są w systemach grzewczych, chłodniczych czy klimatyzacyjnych oraz w wielu innych. Przetwornik przepływu możecie Państwo zakupić u nas w odpowiednim modelu, który dzięki wbudowaniu dodatkowych funkcjonalności wykorzystywany może być w bardziej specjalistycznych obszarach.

Przetwornik przepływu

Efektywna i energooszczędna instalacja wentylacyjna to kluczowa kwestia, zarówno w przypadku obiektów użyteczności publicznej, jak i prywatnych budynków. Wymiennik ciepła freon-woda to odpowiedź na oczekiwania klientów chcących ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Co ważne, system może zostać dołączony do już istniejącej instalacji.

Wymiennik ciepła freon-woda

Nasza oferta została przygotowana dla klientów poszukujących nowoczesnego i niezawodnego wyposażenia swoich warsztatów. Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium oraz PVC o horyzontalnym posuwie została zaprojektowana tak, aby zapewnić optymalny tryb pracy, przy zapewnieniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Piła jednogłowicowa

Producent urządzeń poligraficznych oferuje nowoczesne rozwiązania technologiczne. Można tutaj zamówić maszyny do przetwarzania papieru i tektury, służące między innymi do składania i sklejania, aplikowania taśm, monitorowania procesu produkcji czy sztancowania. Efektem działania urządzeń są gotowe opakowania.

maszyny do przetwarzania papieru i tektury

W asortymencie posiadamy: giętarki do rur, walcarki do blach, wycinarki laserowe, gilotyny hydrauliczne i wiele innych urządzeń przeznaczonych do obróbki skrawaniem. Maszyny do metalu zostały wyprodukowane przez znanych producentów m.in. Meba i Falcon. Naszym klientom oferujemy również serwis narzędzi CNC.

Maszyny do metalu

Posiadając najnowszy model urządzenia, warto zainwestować w jego ochronę. Bez względu na to czy zależy ci na bezpieczeństwie, czy chcesz nadać komórce unikalnego wyglądu —przyda ci się case na telefon. Sklep internetowy na naszej stronie to pewne źródło akcesoriów GSM od wiodących producentów sprzętu.

Case na telefon

Wykorzystujemy najnowocześniejsze i zaawansowane technologicznie urządzenia CNC. Naszym klientom oferujemy usługę, jaką jest obróbka metali na terenie Śląska. Posiadamy własny park maszynowy oraz zatrudniamy grono specjalistów, którzy dokładnie wiedzą, w jaki sposób zadowolić każdego indywidualnego klienta.

Obróbka metali śląsk

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się wsparciem firm działających w branży handlowej. Zgodnie z polskim ustawodawstwem, kasa fiskalna to urządzenie, z którego powinny korzystać wszystkie przedsiębiorstwa prowadzące działalność sprzedażową, których roczne obroty przekraczają 20 tysięcy złotych. Urządzenia dostępne w internetowym sklepie to modele, które sprawdzą się w każdym rodzaju działalności. Proponujemy sprzęt mobilny, idealny dla szkół jazdy, lub też systemy stacjonarne dla sklepów stacjonarnych. Oferujemy sprzedaż produktów takich jak kasy fiskalne systemowe.

kasy fiskalne systemowe

Głównym obszarem prowadzonej przez nas działalności jest tworzenie stron internetowych. Podczas przygotowania projektu serwisu naszym celem jest łączenie efektownego wyglądu, ciekawej prezentacji Waszej firmy z użytecznością serwisu dla Klientów. Z nami będziecie mogli uzyskać atrakcyjną formę autoprezentacji.

Tworzenie stron internetowych

Nasza firma jest producentem wężów zbrojonych. Przeznaczone są do przewodzenia sprężonego powietrza, dlatego muszą cechować się znaczną wytrzymałością. Do ich produkcji stosujemy tworzywo PCV, a także dodajemy tekstylne wzmocnienie, dlatego klient nie musi się obawiać że nie wytrzymają obciążenia. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Węże zbrojone

W naszej firmie znajdziesz rewelacyjne produkty takie jak wagoworkownica do warzyw. Przeprowadzimy dla Ciebie ewaluację potrzeb i dopasujemy wagę, która spełni Twoje wymagania. Oferujemy najlepsze wagi przemysłowe dostępne na rynku. Serdecznie zapraszamy od odwiedzenia naszej strony internetowej. Zapraszamy do kontaktu!

wagoworkownica do warzyw

Nasze usługi polecamy firmom, które realizują wielkoseryjną i masową produkcję. Automatyzacja procesów przemysłowych wspomoże Twoje przedsiębiorstwo w maksymalnym zwiększeniu efektywności. Projektujemy schematy elektryczne, pneumatyczne oraz hydrauliczne. Ulepszamy i modernizujemy również linie już działające.

Automatyzacja procesów przemysłowych

Witamy Cię bardzo serdecznie! W naszej dzisiejszej propozycji chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na stal żaroodporną. Idealnie pełni swoją funkcję giętkości w każdej sytuacji. Prezentowane wyroby do obróbki na gorąco cieszą się już ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Oczywiście wybór tych produktów należy do Ciebie! My możemy w profesjonalny sposób doradzić Tobie które rozwiązania będą dla Ciebie najkorzystniejsze. Zapraszamy.

Stal żarowytrzymała

Interesują Cię najwyższej jakości szlifierki do płaszczyzn w atrakcyjnej cenie - znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Dokładamy wszelkich starań, by nasi nabywcy byli zadowoleni z poziomu, jaki prezentujemy. Dlatego sprzedając im urządzenia CNC troszczymy się, by były to maszyny działające skutecznie i niezawodnie przez długi czas.

szlifierki do płaszczyzn

Chcemy dostarczać naszym klientom odpowiednie artykuły, w czym pomaga nam internetowy sklep z łożyskami. W ofercie posiadamy różne modele, np. toczne, stożkowe, walcowe, kulkowe, baryłkowe itd. Dostarczamy produkty, które są wykorzystywane w różnych gałęziach energetyki, kolejnictwa, motoryzacji i przemysłu.

Sklep z łożyskami

Sprzęt elektryczny służy do wykonywania różnych czynności na terenie zakładów. Jeśli chcesz działać na najbardziej profesjonalnych urządzeniach na świecie, wybierz amerykańskie elektronarzędzia Milwaukee. Firma ta szczyci się ponad 3-letnią gwarancją, niezależnie od paragonu czy faktury. W ofercie znajdziemy młoty SDS, akumulatory, klucze udarowe, szlifierki oraz wiertarki sieciowe i wyrzynarki.

Elektronarzędzia Milwaukee

Jeśli prowadzisz browar, który przyjmuje dużą liczbę zamówień, potrzebny Ci nowoczesny kocioł warzelny. W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia najwyższej jakości, niezwykle funkcjonalne i pojemne w wersji gazowej lub elektrycznej, w których przygotujesz naprawdę wiele litrów piwa. Zapraszamy do kontaktu!

kocioł warzelny

Zakładanie instalacji PV wiąże się z zainstalowaniem różnorodnych, dodatkowych urządzeń, takich jak falownik fotowoltaiczny. Zadaniem tego sprzętu jest przekształcanie prądu stałego, na prąd zmienny. W asortymencie naszej hurtowni znajdują się również inne elementy, niezbędne do założenie instalacji PV.

falownik fotowoltaiczny