Oferujemy Państwu profesjonalne obrabiarki CNC odznaczające się wyjątkową precyzja pracy. Wykonane przy ich użyciu elementy to gwarancja dokładnych wymiarów i gładkich krawędzi. Ponadto zapewniają dużą oszczędność materiału oraz zmniejszają koszty finansowe. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.

Obrabiarka cnc

Od lat specjalizujemy się w tworzeniu dla naszych Klientów rozwiązań, które pozwalają na efektywne zarządzanie informacjami w ich firmie. Wykonujemy dla Państwa systemy DMS, zaopatrzone w odpowiednie funkcje, które dostosowane są do Waszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Z nami będziecie mogli skorzystać z elektronicznej archiwizacji dokumentów, która pozwoli Wam na łatwy i szybki dostęp do potrzebnych akt. Ich wyszukiwanie jest niezwykle proste dzięki zastosowaniu właściwego kategoryzowania.

DMS

Witamy w serwisie, gdzie umożliwisz sobie skorzystanie z profesjonalnych usług obróbki metali, których realizacją zajmujemy się już od wielu lat. Oferujemy między innymi toczenie CNC, czyli nadawanie detalom kształtu brył obrotowym. Jesteśmy w stanie osiągać niezwykle satysfakcjonujące wyniki ze względu na korzystanie z najlepszych maszyn, których działanie można sterować komputerowo. Dzięki temu zadania wykonywane są bardzo szybko, a także w niezwykle atrakcyjnych cenach. Skorzystaj z usług doświadczonych fachowców.

Toczenie cnc

Posiadamy nowoczesny i precyzyjny sprzęt, umożliwiający nam realizację nawet bardzo zaawansowanych zleceń. Firma UniForge to profesjonalne modelowanie i druk 3D a także skanowanie różnego rodzaju obiektów bądź postaci. Współpracujemy z doświadczonymi grafikami, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom zaprojektowanie wysokiej jakości modeli. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorstw ale także osób prywatnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią prac oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Druk 3D

Działalność naszej firmy sprawia, że zdolności polskich programistów są doceniane na całym świecie. ZnanySystem dostarcza przedsiębiorstwom z różnych krajów profesjonalne oprogramowanie Comarch ERP Altum, przeznaczone do kompleksowej obsługi biznesowej. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Comarch erp altum

Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz być w stałym kontakcie ze swoimi klientami, co jest najprostszą metodą na budowanie zaufanie do własnej marki. Proponowana przez mProfi aplikacja do komunikacji to doskonałe narzędzie do zamieszczania oferty oraz aktualnych promocji. Dowiedz się więcej na naszej stronie internetowej.

Aplikacja do komunikacji

Dynamiczny rozwój technologii informatycznych i telekomunikacyjnych w dużej mierze przyczynił się również do rozwoju nowych form marketingu i reklamy. Wygodna komunikacja SMS dla firm to rozwiązanie oferowane przez MATERNA. Opiera się ono na stworzeniu specjalnej platformy, która umożliwi kontaktowanie się z szerokim gronem klientów czy też kontrahentów. Większość osób obecnie jest w posiadaniu telefonu komórkowego lub smartfona. Spersonalizowana wiadomość tekstowa czy głosowa może zachęcić ich do skorzystania z Państwa oferty.

Komunikacja sms

Specjalnością naszej firmy jest sprzedaż oraz montaż profesjonalnych systemów wentylacyjnych do domów, biur, sklepów i innych lokali. Stawiamy przede wszystkim na niezawodność tych instalacji oraz ich funkcjonalność przez wiele lat. Dlatego proponowana przez nas klimatyzacja w Krakowie jest wydajna, sprawna - po prostu najlepsza! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez naszych specjalistów z branży wentylacyjnej. Dostosowali oni propozycję do indywidualnych potrzeb naszych klientów!

Klimatyzacja Kraków

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Renove. Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją pierwszej klasy preparatów, takich jak środek do czyszczenia fug, pasta do usuwania wosku i plam olejowych oraz wielu innych. Bardzo dobrze sprawdzają się w swojej roli i mają wszechstronne zastosowanie.

Środek do czyszczenia fug

Oferta naszej doświadczonej firmy obejmuje cięcie laserem, spawanie, gięcie, walcowanie oraz malowanie proszkowe metali. Kapeo Laser dysponuje linią maszyn, które wyposażone są w manualną komorę śrutowniczą, lakierniczą oraz system myjąco-konserwujący i suszarnię, dzięki czemu świadczona usługa wykonywana jest kompleksowo. Pracę zaczynamy od wykonania projektu techniką 2D i 3D, ponieważ dbamy o prowadzenie zlecenia już od samego początku. W przypadku pytań, nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy postarają się udzielić konsultacji i zaproponować ofertę dostosowaną pod klienta.

Malowanie proszkowe Gdańsk

Słyszałeś już kiedyś o maszynie ALTO? To nowoczesny sprzęt wykonujący niezwykle precyzyjne pomiary współrzędnościowe. Właściciele laboratoriów i firm produkcyjnych mogą kupić je w atrakcyjnej cenie w Smart Solutions. Jest to urządzenie o małych rozmiarach przy nieprzeciętnie dużej wydajności. Łączy ono w sobie konstrukcję stworzoną z aluminium, powietrzne łożyskowanie oraz innowacyjną elektronikę. Jest to jedne z najinteligentniejszych rodzajów tego typu oprogramowań dostępnych obecnie na polskim rynku.

Pomiary współrzędnościowe

Kartonpak to znany producent opakowań tekturowych, który dba o swoich klientów oferując im najwyższej jakości produkty z wytrzymałej tektury w bardzo przystępnych cenach. Jako ceniony producent produktów kartonowych spełniamy również Państwa oczekiwania estetyczne - nasze pudła są lekkie i elegancko wykonane.

producent opakowań tekturowych

Firma Tom prezentuje ofertę na torby reklamowe z nadrukiem, które doskonale sprawdzą się jako element identyfikacji firmowej i gadżet promocyjny, na przykład dla punktów handlowych i usługowych. Dzięki zastosowaniu tworzywa o wysokiej gęstości i wzmocnieniach na uchwytach nasze artykuły w zasadzie mogą być używane wielokrotnie.

torby reklamowe z nadrukiem

Jesteśmy firmą produkującą opakowania foliowe. Producent opakowań najwyższej jakości oferuje nie tylko opakowania ale też nadruki na folii oraz taśmach. Sprawdź naszą szeroką ofertę na opakowania foliowe. Jako producent gwarantujemy najwyższą jakość oraz pełnie satysfakcji i zadowolenia. Zapraszamy!

opakowania foliowe producent

Jako hurtownia śrub i innych elementów złącznych zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom najwyższej jakości artykułów metalowych oraz budowlanych. W naszym asortymencie znajdziecie między innymi profesjonalne wkręty, które doskonale nadają się do pracy w gipsem, drewnem, metalem oraz z innymi materiałami. Pozwalają na uzyskanie trwałych i solidnych połączeń, są niezwykle stabilne i nie ulegają odkształceniom, sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Oferujemy szeroki wybór modeli w różnych wielkościach oraz kształtach.

Hurtownia śrub

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza, wysoka jakość oferowanych przez nas usług oraz ich konkurencyjne ceny to nasze główne atuty, które pozwoliły nam wypracować stabilną pozycję na rynku oraz zdobyć zaufanie wśród wielu klientów. Oferowane przez naszą firmę usługowe pakowanie w saszetki jest przystosowane do pakowania w różnego typu gotowe torebki i folie.

Usługowe pakowanie w saszetki

Posiadamy własną linię produkcyjną oraz nowoczesny parka maszynowy. Nasza firma oferuje etykietowanie produktów, pakowanie żywności i kosmetyków oraz ich konfekcjonowanie. Zajmujemy się również zgrzewaniem ozdobnym, wykonywaniem nadruków i zamykaniem indukcyjnym. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z branży spożywczej i chemicznej.

Etykietowanie produktów