Niezależnie od tego w jakim mieście w Polsce mieszkasz czy prowadzisz działalność, masz możliwość skorzystania z usług naszej profesjonalnej firmy. PartnersPol to nowoczesny transport krajowy, który dotyczy towarów o różnych gabarytach. Przewozimy różnorodne meble, sprzęty czy produkty w określone miejsca, realizując wszystkie zlecenia tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Dzięki atrakcyjnym cenom oraz elastyczności naszych działań, zrealizujesz każdy postawiony cel i bezpiecznie dostarczysz w każde miejsce co tylko chcesz.

Spedycja krajowa

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z kompleksową ofertą przygotowaną przez firmę ODRA-BUS. Specjalizujemy się w takich usługach jak wynajem autokarów we Wrocławiu oraz przewóz osób. Ponadto zajmujemy się również organizacją wyjazdów turystycznych, wczasów, pielgrzymek oraz wycieczek szkolnych. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców, a nasza flota składa się jedynie z nowoczesnych i komfortowych pojazdów. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowy zakres oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu.

Wynajem autokarów Wrocław

Przez cały okres działalności udało nam się zbudować nowoczesne myjnie bezdotykowe. Oprócz działalności konstrukcyjnej i serwisowej, podejmujemy się również zaopatrzenia wspomnianych obiektów w niezbędne urządzenia i akcesoria do obsługi sprzętu. Serdecznie zapraszamy do współpracy - dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

myjnie bezdotykowe

Specjalnością profesjonalnego warsztatu auto serwis w Bydgoszczy jest profesjonalna diagnostyka oraz naprawy samochodów wszystkich marek Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym oraz zespołem certyfikowanych specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem. Oferujemy szeroki wybór oryginalnych części, a także doskonałej jakości zamienników.

Auto serwis Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo działające na terenie województwa mazowieckiego to sklep, który oferuje części i akcesoria do aut. Dzięki naszym produktom możliwy jest serwis zawieszenia. Volkswagen to jedna z marek, dla których posiadamy niezbędne elementy, które umożliwiają wymianę zepsutych lub starych fragmentów auta.

Serwis zawieszenia Volkswagen mazowieckie

Oddaj swój samochód w ręce specjalistów - serwis Citroen MK Centrum zaprasza wszystkich, którym zależy na usługach na najwyższym poziomie. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy na samochodach znają się jak nikt inny. Za pomocą profesjonalnego sprzętu są w stanie wykryć usterkę i doprowadzić pojazd do doskonałego stanu. Gwarantujemy sympatyczną obsługę, atrakcyjne stawki cenowe oraz szybkie terminy napraw pojazdów. Dzięki nim jesteśmy pewni, że nasz serwis w Łodzi to miejsce, w którym zostaniesz potraktowany wyjątkowo.

Serwis Citroen

Twoje stare auto nie spełnia już Twoich oczekiwań i zastanawiasz się nad jego wymianą? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą przygotowaną przez firmę Alta ASD Toyota Ełk. Jeżeli interesują Cię samochody używane z salonu to w naszej ofercie znajdziesz pojazdy o zróżnicowanym przebiegu, roku produkcji oraz wyposażeniu. Odwiedź naszą stronę internetową i już teraz sprawdź jakie marki oraz modele pojazdów osobowych możemy Ci zaproponować. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

samochody używane

Jeżeli szukasz wysokiej jakości rozwiązań grzewczych, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju zakładach przemysłowych, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy. Znajdziesz u nas między innymi nowoczesne nagrzewnice wodne, urządzenia eleganckie, łatwe w montażu i zapewniające szybkie podwyższenie temperatury w samochodzie.

Nagrzewnice wodne

Nasza oferta to kompleksowy przegląd sprawności technicznej pojazdów. Nasz serwis dokona szczegółowej analizy auta, usunie także drobne usterki i wymieni komponenty, które ulegają zużyciu. Wśród świadczonych przez nas usług znajduje się także wymiana i diagnostyka oleju, jak również innych płynów silnikowych.

Diagnostyka oleju

Tworzymy i sprzedajemy sprzęt do obsługi aut na prąd. Jako producent stacji ładowania samochodów elektrycznych dbamy o każdy detal i solidne wykonanie naszych słupków, wallboxów i innych tego rodzaju urządzeń. Polecamy także kable do pobierania energii dla auta. W sprzedaży mamy także inne akcesoria.

Producent stacji ładowania samochodów elektrycznych

Doskonale rozumiemy potrzeby branży logistycznej, dlatego oferujemy specjalistyczne usługi przewozu towarów chłodniami. Nasze przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę na terenie Krakowa. Proponujemy profesjonalny transport ciężarowy zarówno samochodami chłodniczymi, jak i z podgrzewaną częścią załadunkową.

Transport ciężarowy Kraków

Urządzenia hydrauliczne o dużej sile nacisku znajdą zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Warsztaty, w których zapotrzebowanie na zwielokrotnienie ucisku jest ponadprzeciętne, wykorzystują prasy elektryczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo narzędzia o mocy 30, 50 oraz 100 ton. Wszystkie modele wyposażone są dodatkowo w manometr do pomiarów ciśnienia oraz we wciągarkę do stołu roboczego.

Prasy elektryczne

Proponujemy wywóz gruzu, śmieci i odpadów budowlanych w Warszawie. Zawsze przy remoncie czy budowie przychodzi moment, kiedy ilość odpadów budowlanych jest bardzo duża, a nie można ich traktować jak zwykłe śmieci. W takim wypadku zapraszamy do korzystania z naszych usług, oprócz usługi transportowej oferujemy również kontenery na nieczystości.

Wywóz gruzu Warszawa

Planujesz urlop, ale nie chcesz być od nikogo uzależniony? Chcesz odwiedzić miejsca oraz zwiedzać to na co sam masz ochotę? W takim razie koniecznie skorzystaj z oferty naszej firmy ze Szczecina. Nasza wypożyczalnia kamperów proponuje Ci wygodne, w pełni sprawne oraz komfortowo wyposażone samochody kempingowe.

Wynajem kampera Szczecin

Nasz system pozwala na prawidłowe rozplanowanie harmonogramu przejazdów z baz do klientów oraz pomiędzy nimi, przy uwzględnieniu czynników takich jak warunki na drogach, wygoda kontrahentów, w nawet rozplanowanie ładunków. Skorzystanie z naszych usług to pewna optymalizacja kosztów transportu poprzez oszczędność na paliwie i czasie.

Optymalizacja kosztów transportu