Kancelaria prawna, która prowadzi swoją działalność w Łodzi. Główne usługi, jakie świadczy to pozasądowe oraz sądowe mediacje pracownicze, gospodarcze, cywilne i rodzinne. Dodatkowo również pomoc psychologiczną oraz rozjemstwo w sporach. Współpracują z nią prawnicy, psycholodzy, a także radcy prawni.

Mediacje Łódź

Jeżeli jesteś perfekcjonistką i chcesz, aby wszystko w dniu ślubu i wesela wyglądało idealnie, to doskonale trafiłaś. W naszej ofercie znajdziesz dekoracje ślubne, które pozwolą przemienić salę weselną nie do poznania. Przepiękne pokrowce na krzesła,kokardki, materiały, a nawet konfetti sprawią, że otoczenie będzie prezentowało się idealnie na przywitanie gości i huczną zabawę. Posiadamy także bogatą ofertę dekoracji na stół, poczynając od sztućców i obrusów, a kończąc na winietkach na butelki z alkoholem.

dekoracje ślubne

Tradycyjne obrzędy i rytuały związane z ostatnim pożegnaniem zmarłego organizujemy w Szczecinie. Nasz zakład usług pogrzebowych Nowy Eden stara się jak najbardziej odciążyć klientów w trudnych chwilach oferując kompleksowe przygotowanie zmarłego do pochówku, stworzenie oprawy muzycznej i kwiatowej w trakcie mszy czy transport zwłok na miejsce pogrzebu. Pomagamy rodzinie w załatwieniu wszelkich uciążliwych formalności związanych z pochówkiem oraz przygotowujemy salę pożegnań, gdzie rodzina może w spokoju rozstać się ze zmarłym.

Zakład usług pogrzebowych Szczecin