Podejmujemy się działań biznesowych związanych z kwestiami biznesowymi, umożliwiając naszym Klientom wzmocnienie swojej pozycji na rynku. Firma INGE s.c. zajmuje się m. in. prowadzeniem fachowych szkoleń, dzięki którym zwiększycie swoje możliwości i będziecie postrzegani w branży jako profesjonaliści. Przeprowadzamy np. wdrożenia, w ramach których będziecie mogli zdobyć certyfikat BRC Food. Ten standard produkcji żywności jest wymagany m. in. przez brytyjskie sieci handlowe, które traktują go jako weryfikację dostawców.

BRC Food

Proponujemy przedsiębiorstwom wydawanie zatwierdzeń przed wprowadzeniem produktów do obrotu. Zapewniamy również możliwość rozwoju - certyfikat ISO 9001 gwarantuje właściwe zarządzanie jakością wyrobów oraz doskonaleniem podejmowanych działań. To jedna z najpopularniejszych norm wybieranych przez firmy na całym świecie.

Certyfikat ISO 9001

Świadczymy usługi prawne obejmujące negocjacje z podmiotami, które spowodowały szkodę oraz reprezentowanie naszych Klientów przed sądem. Głównym obszarem działalności Kancelarii Delikta są odszkodowania komunikacyjne. Wysokość zadośćuczynienia szacujemy na podstawie analizy dokumentów dostarczonych przez osoby poszkodowane. Adresy naszych regionalnych biur znajdą Państwo na stronie internetowej.

Odszkodowania komunikacyjne

Doświadczeni specjaliści w zakresie doradztwa i księgowości dla firm, oferują swoje usługi. Proponujemy Państwu między innymi obsługę kadrowo-płacową, doradztwo personalne czy rozliczenia podatkowe, którymi zajmujemy się bez wychodzenia z domu. Korzystamy z nowoczesnych programów działających online, dzięki którym jesteśmy w stanie pomóc w każdej chwili i zająć się Państwa największymi bolączkami zawodowymi. Obsługujemy przedsiębiorstwa z biura w Poznaniu, fundacje oraz stowarzyszenia, zawsze realizując zlecenia z największym zaangażowaniem.

księgowość Poznań

Robią to za niego firmy, dla których rekrutacja pracowników jest czymś naturalnym i czymś, w czym się specjalizują. Zwykle można im zaufać, bowiem wyselekcjonowani pracownicy są śmietanką zebraną podczas żmudnego testowania i sprawdzania nowym kandydatów. Z wyselekcjonowanej garstki, łatwiej wybrać tego kandydata, na którego czekaliśmy, który doskonale zajmie się powierzonymi mu w nowej pracy zadaniami. Rekrutacja pracowników to z jednej strony doskonały interes dla firm, które się w tym specjalizują, z drugiej, świetna oszczędność czasu dla pracodawców poszukujących kandydatów na wolne stanowiska.

Rekrutacja pracowników

Przed zaciągnięciem pożyczki warto skorzystać z pomocy specjalistów w tej tematyce. Profesjonalny pośrednik kredytowy pomaga w wyborze najkorzystniejszej oferty dla danego klienta. Dostępna jest oferta kilkunastu banków, w których można porównać warunki spłaty i dopasować najbardziej optymalny wariant dla pożyczkobiorcy.

pośrednik kredytowy

Szukasz możliwości rozwoju w zakresie zarządzania i wdrażania i zarządzania projektami? Zapraszamy na specjalistyczne szkolenie PMI, afiliowane przez międzynarodowe zrzeszenie Project Management Institute. W ramach zdobytej wiedzy uczestnik jest w stanie przystąpić do egzaminu kierownika projektów, korzystając z metod tradycyjnych oraz Agile.

narzędzia do zarządzania projektami

Jedną z usług, jakie realizujemy, jest wycena przedsiębiorstwa. Działamy profesjonalnie, rzetelnie i uczciwie, bez obaw możesz więc obdarzyć nas swoim zaufaniem. Z naszej oferty skorzystało już szerokie grono klientów. Skorzystaj z naszych usług - zapewniamy satysfakcjonujące rezultaty. Zapraszamy na naszą stronę, dostępną pod adresem podanym w linku.

Wycena przedsiębiorstwa

Jest to procedura prawna, która służy przede wszystkim wspólnemu dochodzeniu roszczeń wierzycieli od dłużników, którzy od dłuższego czasu wykazują niewypłacalność. Ma ona na celu przyznanie wszystkim wierzycielom równego prawa do odzyskania należności. Wniosek o ogłoszenie upadłości może złożyć każdy podmiot, którego dłużnik jest niewypłacalny. Kancelaria Zimmerman Sp. K. oferuje usługi z zakresu prawa handlowego, gospodarczego i naprawczego, a także w odniesieniu do spółek, które są ze sobą silnie powiązane.

Ogłoszenie upadłości firmy

W ofercie naszego sklepu znajdują się specjalistyczne kursy, które obejmują webinary zdalne oraz naukę stacjonarną. Oferujemy profesjonalne szkolenie dla handlowca fotowoltaiki. Nasi klienci mogą mieć pewność, że pozyskają najważniejsze informacje na temat paneli solarnych i funkcjonowania instalacji.

szkolenie dla handlowca fotowoltaiki

Zajmujemy się sprzedażą podstawowego wyposażenia każdego sekretariatu, kancelarii, czy innego miejsca pracy. W naszym sklepie znajdziesz telefaksy, telefony, gilotyny do papieru i inne urządzenia biurowe. Stacjonujemy w Warszawie, ale nasz sklep internetowy zapewnia wysyłkę towarów na terenie całego kraju.

Urządzenia biurowe Warszawa

Kompleksowe wsparcie, ale także nadzór księgowy realizowany przez doświadczonego specjalistę daje pewność prawidłowości prowadzonej dokumentacji, rozliczeń - a także szybkiego wyłapania i wyeliminowania wszelkich błędów. W zakres usług wchodzi nie tylko pełen outsourcing usług, ale także przygotowanie okresowych sprawozdań finansowych, archiwizacji dokumentacji oraz prowadzenie kadr i płac.

Prowadzenie kadr i płac