Jesteśmy rzetelną firmą, rozpoznawalną na rynku krajowym oraz zagranicznym. Przedsiębiorstwo Berudium oferuje Państwu szeroki wachlarz usług, od fachowego doradztwa, przeprowadzania audytów i analiz, po outsourcing, organizację szkoleń oraz, co najważniejsze, zarządzanie łańcuchem dostaw. Skupiamy się na optymalizacji, która ma wprowadzić stałą procedurę działania firmy oraz wyeliminować nieopłacalne i niekorzystne elementy, takie jak przestoje lub niedotrzymywanie terminów realizacji zleceń i wysyłek.

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Specjalizacją naszych wykwalifikowanych specjalistów jest obsługa finansowa małych i średnich przedsiębiorstw. W ramach działalności naszego biura rachunkowego mieszczącego się w Bielsku-Białej oferujemy Państwu kompleksowe usługi rachunkowe na najwyższym poziomie, które obejmują m.in. prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencji, kontakt z Urzędem Skarbowym, a także sporządzanie sprawozdań finansowych. Ponadto pomagamy również przy zakładaniu i rejestracji spółek. Oferujemy Państwu obsługę z zakresu księgowości w przystępnych cenach.

Biura rachunkowe Bielsko

Podejmujemy się działań biznesowych związanych z kwestiami biznesowymi, umożliwiając naszym Klientom wzmocnienie swojej pozycji na rynku. Firma INGE s.c. zajmuje się m. in. prowadzeniem fachowych szkoleń, dzięki którym zwiększycie swoje możliwości i będziecie postrzegani w branży jako profesjonaliści. Przeprowadzamy np. wdrożenia, w ramach których będziecie mogli zdobyć certyfikat BRC Food. Ten standard produkcji żywności jest wymagany m. in. przez brytyjskie sieci handlowe, które traktują go jako weryfikację dostawców.

BRC Food

Serdecznie zachęcamy do współpracy. Jesteśmy całkowicie przekonani, że dzięki temu będą Państwo mogli znacznie ograniczyć koszty przygotowania do sprawnej dystrybucji, jak również zwiększyć wydajność swoich programów logistycznych. LeanLogis NEW oferuje przede wszystkim sprawdzone rozwiązania. Konfekcjonowanie towaru czy też etykietowanie produktów w naszym wydaniu jest działaniem doskonale przemyślanym i dzięki temu realizowanym terminowo oraz z wyjątkową dbałością o najwyższą jakość. Podejmujemy się także co-packingu.

Konfekcjonowanie towaru

Jeżeli pragną Państwo przeprowadzić postępowanie naprawcze - niezbędna okaże się pomoc prawnika. Podstawą w takich sytuacjach jest dokonania oceny, czy możliwe jest rozpoczęcie wszelkich działań proceduralnych. Jeżeli firma spełnia wszystkie określone wymogi - możliwe jest rozpoczęcie specjalnej procedury. Jej sprawny i prawidłowy przebieg uzależniony jest w dużej mierze od działań adwokata lub radcy prawnego. Dlatego też warto od początku działania te pozostawić kancelarii specjalizującej się w obsłudze przedsiębiorstw.

Postępowanie naprawcze

Wirtualna przestrzeń, którą oferujemy wszystkim firmom w Voffice pozwala na prowadzenie realnej działalności gospodarczej. To świetny sposób na rozpoczęcie własnego biznesu, szczególnie dla przedsiębiorców z Gdyni. Proponujemy wynajem biura na godziny i udostępniamy sale konferencyjne o kompleksowym wyposażeniu. Znajdziesz tu także fachową obsługę księgową oraz porady prawne, z których możesz skorzystać w każdym momencie. Możemy zająć się zatrudnieniem transgranicznym, na przykład delegowaniem personelu.

Wirtualne biuro Gdynia

Biuro rachunkowe z Opola oferuje usługi, w zakresie których znajduje się szeroko rozumiana księgowość. Firma prowadzi dla swoich klientów ewidencję przychodów i rozchodów, sporządza miesięczne oraz roczne deklaracje VAT, a także np. zajmuje się obsługą kontroli podatkowych. Ponadto w ofercie znajdują się działania z zakresu kadr i płac.

Księgowość Opole