Podejmujemy się działań biznesowych związanych z kwestiami biznesowymi, umożliwiając naszym Klientom wzmocnienie swojej pozycji na rynku. Firma INGE s.c. zajmuje się m. in. prowadzeniem fachowych szkoleń, dzięki którym zwiększycie swoje możliwości i będziecie postrzegani w branży jako profesjonaliści. Przeprowadzamy np. wdrożenia, w ramach których będziecie mogli zdobyć certyfikat BRC Food. Ten standard produkcji żywności jest wymagany m. in. przez brytyjskie sieci handlowe, które traktują go jako weryfikację dostawców.

BRC Food

Robią to za niego firmy, dla których rekrutacja pracowników jest czymś naturalnym i czymś, w czym się specjalizują. Zwykle można im zaufać, bowiem wyselekcjonowani pracownicy są śmietanką zebraną podczas żmudnego testowania i sprawdzania nowym kandydatów. Z wyselekcjonowanej garstki, łatwiej wybrać tego kandydata, na którego czekaliśmy, który doskonale zajmie się powierzonymi mu w nowej pracy zadaniami. Rekrutacja pracowników to z jednej strony doskonały interes dla firm, które się w tym specjalizują, z drugiej, świetna oszczędność czasu dla pracodawców poszukujących kandydatów na wolne stanowiska.

Rekrutacja pracowników

Jest to procedura prawna, która służy przede wszystkim wspólnemu dochodzeniu roszczeń wierzycieli od dłużników, którzy od dłuższego czasu wykazują niewypłacalność. Ma ona na celu przyznanie wszystkim wierzycielom równego prawa do odzyskania należności. Wniosek o ogłoszenie upadłości może złożyć każdy podmiot, którego dłużnik jest niewypłacalny. Kancelaria Zimmerman Sp. K. oferuje usługi z zakresu prawa handlowego, gospodarczego i naprawczego, a także w odniesieniu do spółek, które są ze sobą silnie powiązane.

Ogłoszenie upadłości firmy

Nasz salon jubilerski prowadzi również skup złota. Jeśli w Twoim domu zalegają od lat nieużywane sygnety, łańcuszki, kolczyki lub elementy ze złota, których nie chcesz naprawiać, to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej propozycji. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Złoto sprzedaż

Jeżeli chcesz skrócić procedury administracyjne związane z rejestracją własnej firmy to sprawdź ofertę Beger Sp. z o. o. Sprzedam spółkę to nasza propozycja dla wszystkich osób, które są zainteresowane zakupem gotowych do prowadzenia, zarejestrowanych i wyposażonych w numery NIP, KRS oraz REGON działalności.

Beger Sp. z o.o. - sprzedam spółkę

W życiu trafiają się różne losowe wydarzenia, na które nie mamy wpływu. Warto zatem zadbać o odpowiednią ochronę mienia osobistego, np. wykupując ubezpieczenie domu od pożaru, kradzieży lub innych nieszczęśliwych wypadków. Nasza agencja oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie takiej prewencji nieruchomości i możliwość wykupienia wybranej polisy na życie.

ubezpieczenie domu od pożaru

W szerokiej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz atramenty do piór, które z pewnością przydadzą się w Twoim biurze. Naszym klientom udostępniamy szereg uniwersalnych i sprawdzonych rozwiązań, które wykorzystywane są przez najlepszych pisarzy na całym świecie. Gwarantujemy najwyższą jakość dla Twoich piór.

Atramenty do piór

W celu gwarancji podjęcia trafnych decyzji, wykorzystania dobrych okazji oraz uniknięcia niekorzystnych transakcji wykonujemy dokładne analizy rynku nieruchomości, który zmienia się bardzo dynamicznie. Profesjonalnie przeprowadzone badania dotyczące panujących trendów cenowych, realna ocena zagrożeń i stworzone przez nas statystyki popytu i podaży będą wysoce przydatne w podejmowaniu wyborów dotyczących zarządzania majątkiem. Ponadto, określamy prognozy by lepiej planować przyszłe działania. Zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy.

Analizy rynku nieruchomości Bydgoszcz

Ze względu na to, że przedsiębiorstwa polskie muszą płacić podatki w Polsce, podczas dokonywania różnych transakcji zagranicznych, wiele z nich decyduje się na zwolnienie z WHT lub obniżenie stawki. Najpierw jednak należy dokonać solidnej oceny, czy w takiej sytuacji klasyfikują się one do zapłaty tego podatku.

WHT

Nie czekaj, podnieś morale swojego zespołu na wyższy poziom! Dla firm, które chcą poprawić komunikację wewnętrzną, zwiększyć efektywność pracy i umocnić relacje między osobami, mamy idealną propozycję - warsztaty integracyjne dla pracowników. Nasze szkolenia to kombinacja odpowiednio dobranej teorii z ciekawymi i angażującymi ćwiczeniami praktycznymi.

Warsztaty integracyjne dla pracowników