Próbowałeś już kursu paralotniczego i przyszła pora na coś nowego i zupełnie innego? Lot paralotnią w tandemie jest na to naszą odpowiedzią! Różni się on przede wszystkim modyfikacją skrzydła, pod którym lata się wraz z instruktorem, a także dodatkową formą zabezpieczenia, w postaci podwójnej uprzęży.

Lot paralotnią w tandemie

Sprzęt elektroniczny jest zwykle bezsilny wobec wody i jej właściwości. Jeśli jednak jest do niej specjalnie przystosowany, tak jak aparat fotograficzny do nurkowania, i wyposażony w wodoodporne zabezpieczenie oraz skutecznie chroni wnętrze urządzenia przed uszkodzeniem, można upamiętniać nim podwodne krajobrazy.

aparat fotograficzny do nurkowania

W zakresie naszej oferty produktowej znajdziecie profesjonalne wyposażenie siłowni, dzięki któremu możliwe jest uzyskiwanie idealnych miejsc do prowadzenia treningów na Waszych salach. Znajdziecie u nas między innymi rowerki stacjonarne, ławeczki czy zestawy hantli. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest zaopatrzenie Waszych sal zajęciowych, także w akcesoria fitness czy do aerobiku. Znajdziecie u nas skuteczne rozwiązania na zwiększenie efektywności prowadzonych przez ćwiczeń, serii treningów. Zapraszamy!

Wyposażenie siłowni

Zapraszamy do nas - wyjątkowego miejsca, gdzie pasja spotyka doskonałość. Akrobatyka sportowa to nasza najważniejsza specjalność, w której łączymy wiedzę i wieloletnie doświadczenie trenerów z nieustającym zapałem i zaangażowaniem. Nasza oferta to zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na różnych poziomach zaawansowania. Tu każdego dnia podnosimy poprzeczkę wyżej, inspirując do ciągłego rozwoju i pokonywania własnych ograniczeń.

Akrobatyka sportowa