Naszą ofertę kierujemy zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Sprzęt pływacki doskonale sprawdzi się podczas zawodów, wyjazdów, obozów i zgrupowań, a także w trakcie standardowych treningów na basenie. Sklep internetowy FINIS Poland oferuje najwyższej jakości gumy treningowe, plecaki, torby, czepki, okulary, kosmetyki, a także różnego rodzaju akcesoria. Ponadto przygotowaliśmy ofertę odzieży w postaci strojów treningowych i startowych. Zapraszamy!

Gumy treningowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty wszystkich tym, którym marzy się profesjonalny kursy nurkowania. Przygotowane przez nas szkolenia pozwolą Wam na uzyskanie potrzebnych umiejętności i uprawnień do wykonywania wypraw podwodnych. Dzięki nim będziecie mieli okazję zobaczyć niezbadane tereny i poznać wszelkie atrakcje, jakie skrywają się w ciepłych krajach. Pod okiem naszych doświadczonych specjalistów będziecie mogli zapoznać się ze światem skrywanym w głębiach mórz oraz oceanów.

Kursy nurkowania

Wakacyjna wyprawa wiąże się z przygotowaniem odpowiedniego wyposażenia. Jeżeli potrzebny jest niezawodny sprzęt turystyczny sklep oferuje szeroką gamę produktów: karimaty, śpiwory, namioty, folie termiczne. Dostępne są także akcesoria do kuchni polowej, noże i scyzoryki oraz funkcjonalne plecaki i torby. Takie artykuły są niezastąpione podczas biwaku, w górach a także podczas letniego rejsu. Nie zapomnieliśmy o pasjonatach nordic walking, dla których przygotowane zostały kijki oraz inne produkty trekkingowe.

Sprzęt turystyczny sklep