Próbowałeś już kursu paralotniczego i przyszła pora na coś nowego i zupełnie innego? Lot paralotnią w tandemie jest na to naszą odpowiedzią! Różni się on przede wszystkim modyfikacją skrzydła, pod którym lata się wraz z instruktorem, a także dodatkową formą zabezpieczenia, w postaci podwójnej uprzęży.

Lot paralotnią w tandemie

Sprzęt elektroniczny jest zwykle bezsilny wobec wody i jej właściwości. Jeśli jednak jest do niej specjalnie przystosowany, tak jak aparat fotograficzny do nurkowania, i wyposażony w wodoodporne zabezpieczenie oraz skutecznie chroni wnętrze urządzenia przed uszkodzeniem, można upamiętniać nim podwodne krajobrazy.

aparat fotograficzny do nurkowania

Damskie, męskie, jednolite albo z kolorowymi wstawkami. Dostępna w naszym sklepie kurtka skórzana typu biker będzie odpowiadać wymaganiom bezpieczeństwa i estetycznym każdego kierowcy motocykla. Sprawdź także dostępne inne modele - klasyczne ramoneski czekają na nowe właścicielki. Zapraszamy na zakupy!

kurtka skórzana biker

Serdecznie polecamy Państwu nasze wysokiej jakości latarki nurkowe, które doskonale sprawdzają się nawet na wyjątkowo dużych głębokościach. Nasze akcesoria sportowe mają moc nawet do 825 lumenów! Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszej firmy dostępnym na naszej stronie internetowej.

Latarki nurkowe